God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Vanaheim

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Vanaheim

Wszystkie szczeliny Yggrasilu w regionie Vanaheim w God of War Ragnarok.

Szczeliny Yggdrasilu są nową aktywnością poboczną, która staje się dostępna dopiero od swobodnej eksploracji Vanaheimu. Musisz udać się do delty rzecznej, aby zainteresować się pierwszą z nich. Łącznie w Vanaheimie owych szczelin jest 4, a za każde ich zamknięcie otrzymasz dobre elementy rzemieślnicze czy nawet schematy do tworzenia nowego wyposażenia.

Szczelina Yggdrasilu - Delta rzeczna

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Vanaheim

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Vanaheim 2

Gdy będziesz na placu pielgrzyma lub w ogrodzie Noatun, wpłyń pod drzewo na środku lokacji, a w północnej części (od strony zachodniej drzewa), znajdziesz małą wysepkę, do której możesz przybić. Tuż po wyjściu z łódki wbiegnij na most, a bez problemu znajdziesz tę aktywność polegającą na zabiciu dwóch elfów światła - posiadają oni natomiast 5 poziom doświadczenia, więc przyszykuj się dobrze na to starcie.

Szczelina Yggdrasil - Równiny

Szczelina Yggdrasil - Równiny

Szczelina Yggdrasil - Równiny 2

Po zabiciu smoka w misji "Za Vanaheim!" podejdź pod szczelinę znajdującą się w północno-wschodniej części areny, na którym stoczyłeś bój. Nie do pominięcia.

Szczelina Yggdrasil - Równiny

Szczelina Yggdrasil - Równiny 3

Szczelina Yggdrasil - Równiny 4

Po dotarciu do wschodniego niebieskiego ołtarza, w którym zmienisz porę dnia, zabij wrogów i odbij w prawo. Miń z prawej strony mistyczną bramę i zeskocz na skały, a znajdziesz na nich szczelinę Yggdrasil.

Szczelina Yggdrasil - Równiny

Uwaga! Aby odnaleźć tę znajdźkę, musisz wykonać misję poboczną o nazwie "Powrót rzeki". Rozgrywa się ona na południu równin, w regionie dżungli i opisaliśmy szczegołówo tego questa w zakładce "Zadania poboczne w Vanaheimie".

God of War Ragnarok - Zaczątki blizny: Mapa Skarbów w Vanaheimie

God of War Ragnarok - Zaczątki blizny: Mapa Skarbów w Vanaheimie

Przepłyń pod jaskinią z dżungli, a potem dostań się do pokazanego wyżej miejsca. Dopóki nie wykonasz wymienionej wyżej misji, będzie ono niedostępne.

Szczelina Yggdrasil - Opuszczona wioska

Szczelina Yggdrasil - Opuszczona wioska

Po ukończeniu drugiego wątku głównego w Vanaheimie wróć do opuszczonej wioski (np. drogą, którą goniłeś złodzieja, który ukradł księżyc). Gdy dotrzesz na most i chatki na wodzie, przesuń dźwig w taki sposób, abyś mógł przeskoczyć na arenę widoczną na powyższym screenie. Wejdź potem do jaskini i zniszcz norę draugrów znajdującą się po lewej stronie, za wodospadem.

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper