God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki

Opis misji głównej "Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki" w God of War Ragnarok.

Po tym, jak uzyskasz broń i wrócisz wspólnie z Freyą (kolejką górską) do mistycznej bramy, a następnie domu Sindriego, pomów z krasnoludami i idź spać. Podczas odpoczywania będziesz świadkiem kolejnego snu. Po krótkiej wstawce idź za żoną Kratosa, potem wsiądź na łódź i płyń do miejsca, które zajmuje w sercu Faye sporo miejsca. W jaskini wysłuchaj długiej rozmowy, po której wrócisz do rzeczywistości, a dokładniej do ciała Atreusa. Idź do Odyna (możesz po drodze odwiedzić inne osoby lub podsłuchać rozmów w pokojach).

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki

Po rozmowie z Odynem w bibliotece przeniesiesz się z nową ekipą do Helheimu. Idź przed siebie, wybij oponentów, a finalnie dotrzesz do bramy, którą otworzysz za pomocą korby z lewej strony. Gdy przejdziesz przez ową bramę, znajdziesz się w wielkich dokach. Przejdź po podeście przed siebie, a przy kolejnej bramie zauważysz, że nie ma przejścia.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 2

Cofnij się i wyeliminuj wielu sługów Hel. Potem przepchnij skrzynię pod przejście na górze i wejdź po nim, aby wejść na kładkę. Odbij w prawo i biegnij przed siebie. Przy bramie zniszcz zielony metal przyczepiony z prawej strony, a potem przebij zamek strzałą. Wróć w dół i wskocz na skrzynię przed Tobą, aby dostać się znowu wyżej.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 3

W kolejnym miejscu zabij upiora i zniszcz beczki po prawej strony od kolejnej bramy. Pod jedną z nich znajduje się krata, którą zniszczysz strzałą dźwiękową. Zrób to i zeskocz w dół. Eliminuj kolejnych wrogów i idź przed siebie - droga jest prosta. Dotrzesz do wielkiej bramy, którą otworzy Twoja towarzyszka.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 4

Gdy będzie trzymać bramę, przestrzel zamek w pomieszczeniu i wróć się pod kładkę, z której wcześniej przyszedłeś. Wskocz na pierwszą skrzynię od prawej strony i w kolejnym miejscu zabij sługów Hel. Potem chwyć za korbę, a przy kolejnej bramie podejdź do skrzyń z prawej strony - przed nimi znajdziesz kolejną kratę z zielonym metalem.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 5

Zniszcz go i zeskocz w dół. Podejdź do skrzyni z prawej strony, wyciągnij maskę i poczekaj, aż kompanka przesunie ją do przodu. Potem wycofaj się w lewo i przestrzel zamek przy skrzyni od drugiej strony. Rozwal kratę nad sobą i przejdź do góry. Potem odbij w lewo i podejdź do kolejnych drzwi, które nie działają.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 6

Gdy Thrud będzie je otwierać, przestrzel zamek po prawej stronie w ścianie. Przejdź dalej, zabij oponentów i podejdź do bramy z lewej strony. Wyciągnij maskę, a potem popatrz na wielką skrzynię za Tobą, którą przesunie Thrud. Wskocz na górę i zejdź po łańcuchach, a potem dostań się na most. Będąc na nim, popatrz się w lewo i zniszcz zamek przy skrzyni.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 7

Teraz wróć do towarzyszki, po drodze zabijając dwa upiory. Przeskocz przez skrzynię, a finalnie dotrzesz na wielki plac. Podejdź do zamka najdalej od kłów, czyli tego z lewej strony. Gdy Thrud wejdzie pod łańcuch, wejdź z nią w interakcję.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 8

Potem podejdź do drugiego i trzeciego łańcucha. Następnym krokiem jest sprawdzenie komnaty, która znajduje się za zwierzakiem, który finalnie uciekł z placu. Nic tam nie znajdziesz, więc zacznij uciekać z tej lokacji. Spotkasz Hajmdala kawałek dalej, z którym wrócisz do gabinetu Odyna. Idź do pokoju Atreusa (po drodze możesz podsłuchać rozmów), a potem otwórz drzwi Odynowi. Sekwencja skończy się powrotem do domu w Midgardzie, a potem do domu Sindriego.

God of War Ragnarok - Koszmary z Hel: Sen Kratosa, Helheim, Trzecia część maski, Doki 9

Tutaj z kolei będziesz musiał eliminować sługi Hel, które będą przychodzić z Helheimu z wyrw. Musisz je zamykać wspólnie z Freją, w międzyczasie zabijając oponentów. Gdy Freya poprosi o pomoc, podejdź do jednej z wyrw i zamknij ją wspólnie z kobietą. Potem przejmiesz kontrolę nad Kratosem - wybij oponentów i obejrzyj emocjonalną scenę, po której misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper