God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny)

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny)

Opis misji głównej "Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny)" w God of War Ragnarok.

Po tym, jak uratujesz Frejra i nauczysz się zmieniać porę dnia w Vanaheimie, wróć do domu Sindriego i rozpocznij rozmowę przy stole. Tym samym przejmiesz kontrolę nad Atreusem - skorzystaj z mistycznej bramy, aby wrócić do Asgardu. Zanim to nastąpi, wejdź do chaty w Midgardzie i porozumiej się z krukiem boga nordyckiego. Potem, na miejscu, porozmawiaj z rodziną Odyna lub udaj się od razu do wszechojca.

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny)

Po rozmowie w biurze udaj się do jadłodajni i pomów tam z Thrud. Wyjdź z kobietą na zewnątrz Asgardu, a potem przejdź do wielkiej sali biesiadnej. Tam znajdziesz Thora. Po długiej scence rozpoczniesz walkę, a raczej trening z einhejnerami.

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny) 2

Walcz z nimi walką wręcz - nie możesz używać tutaj strzał. Atakuj ich, a po dwóch starciach wspomoże Cię Thrud. Dalej walcz z oponentami, a będąc na piętrze i otrzymaniu kołczanu, strzelaj we wrogów, atakując tych, którzy znajdują się blisko córki Thora. Potem wygraj sekwencję QTE i wyprowadź boga piorunów na zewnątrz. Po scence przeniesiesz się do Niflheimu. Odbij od razu w prawo i zabij wrogów.

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny) 3

Następnie biegnij przed siebie. W kolejnej lokacji podejdź do ściany widocznej na powyższym obrazku i wyciągnij przy niej maskę, aby zniszczył ją Thor. Potem zabij kolejnych wrogów i znowu rozkaż Thorowi zniszczyć ścianę, do której prowadzi maska. Przejdź przez jaskinię, a potem odbij w prawo, przeskakując nad przepaścią.

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny) 4

Potem przechodź przez kolejne grupy wrogów - to przede wszystkim draugry i ogniki, których zabijesz bez najmniejszego problemu. Potem dotrzesz do pradawnego (mroźnego). Zabij go tak, jak robiłeś to już wcześniej - jedynym problemem jest fakt, że nie masz niczego do rzucania, więc musisz trzymać go na dystans i strzelać w serce z łuku.

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny) 5

Używaj runicznych zdolności wtedy, gdy się odsłania. Gdy go oszołomisz, podbiegnij pod wroga i strzelaj w niego lub okładaj go łukiem. Thor Cię wtedy wspomoże i zabierze mu ponad 1/3 paska zdrowia, więc wystarczy unikać jego ciosów (blokując promień z lodu tarczą) do tego momentu. Potem znajdź ścianę (na prawo od wejścia, z którego przyszedłeś) i rozkaż ją zniszczyć Thorowi.

God of War Ragnarok - Odtworzyć maskę: Powrót do Asgardu, Sala biesiadna, Niflheim, Pradawny (mroźny) 7

Potem zabij wroga i wróć do miejsca, gdzie był pradawny. Rozkaż Thorowi zniszczyć przeszkodę tuż po lewej stronie od przejścia, w którym zrobił dziurę. Potem idź przed siebie, a wspólnie z bogiem piorunów użyjecie Mjolnira. Przebiegnij kawałek dalej, a dotrzesz do ogromnej lokacji zwanej polami mgieł.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper