God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Nocny drapieżnik

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Nocny drapieżnik

Opis misji pobocznej "Nocny drapieżnik" w God of War Ragnarok.

Po tym, jak trafisz do ruin i dotrzesz do przynajmniej jednego niebieskiego ołtarza, zmieniając jednocześnie porę dnia na noc, udaj się na centrum lokacji (w pobliże pierwszej mistycznej bramy), a zauważysz, że ogniki żerują na zwierzętach. Podejdź do jednego z nich i rzuć magicznymi pieczęciami w ciało zwierzęcia, a potem podpal je.

God of War Ragnarok - Nocny drapieżnik

Magiczna pieczęć musi dotrzeć do runy pod zwierzęciem - przybiera ona zielony lub czerwony kolor. Znajdź potem pozostałe zwierzęta znajdujące się w pobliżu (na nich też żerują świetliki o fioletowej poświacie) i je także wyswobodź. Potem warto jeszcze zniszczyć pnącza przy źródle po lewej stronie od blachy ukazującej 5 fioletowych kolorów, ponieważ zaraz będziesz musiał zniszczyć te źródła.

God of War Ragnarok - Nocny drapieżnik 2

Po podejściu do tarczy w ziemi, znajdującej się w centrum lokacji, zaatakuje Cię fantom ognisty. Posiada on niemalże te same ciosy, co fantom mroźny, więc powinieneś sobie dać radę - używaj włóczni lub toporu lewiatan. Ten drugi przyda Ci się na pewno do niszczenia źródeł oddalonych od Ciebie. W przypadku źródeł, które dosięgasz, niszcz je włócznią, bo jest to najszybsze.

Po starciu misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper