God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Premiera PC, kiedy wersja na komputery osobiste?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Premiera PC, kiedy wersja na komputery osobiste?

Kiedy God of War Ragnarok trafi na PC?

Premiera God of War Ragnarok odbyła się 9 listopada 2022 roku na PS4 oraz PS5. Jak już przyzwyczaiło nas Sony, gry ekskluzywne powstające w PlayStation Studios zostają w pierwszej kolejności wrzucone na konsole PlayStation, a dopiero potem - o ile w ogóle - na inne platformy.

Patrząc w przeszłość, na początku 2022 roku na komputerach osobistych pojawiło się God of War. Można uznać to za wielki krok serii w stronę multiplatformowości i skoro pierwsza odsłona historii opowiadającej o przygodach Atreusa oraz Kratosa trafiła na PC, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z God of War Ragnarok.

Czy znamy już datę premiery God of War Ragnarok na PC? Niestety, ale nie. Wersja na "blaszaki" nie została obecnie potwierdzona, więc do potencjalnej premiery może minąć nawet rok z hakiem. Możliwe, że przygoda w nordyckim świecie trafi na komputery osobiste nie szybciej niż w 2024 czy 2025 roku.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper