God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Ofiara Wojny: Zabawka

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Ofiara Wojny: Zabawka

Opis misji pobocznej "Ofiara Wojny: Zabawka" w God of War Ragnarok.

Po ukończeniu misji pobocznej o nazwie "powrót rzeki" w dżungli w Vanaheimie będziesz w stanie dostać się na południe regionu, gdy będziesz chociażby szukjał smoka w tej lokacji. Na prawo od skrzyni Norn znajdziesz kolejną ofiarę wojny.

God of War Ragnarok - Ofiara Wojny: Zabawka

Pomów z nim, a dowiesz się, że musisz pomóc znaleźć ojcowi zabawkę jego syna, która znajduje się blisko 2 rzeźb smoków patrzących w dwie różne strony. Musisz tym samym dostać się do miejsca z dwoma ogrami, które rzucają w Twoją stronę skałami. Przystań znajdziesz od lewej stronie (patrząc od miejsca, z którego po raz pierwszy trafiłeś do dżungli).

God of War Ragnarok - Ofiara Wojny: Zabawka 2

Dostań się na arenę, zabij dwa trolle (robisz to również podczas misji pobocznej "Tropem umarłych"), a potem podejdź pod wskazane wyżej miejsce, aby znaleźć drugą część zabawki. Po rozmowie misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper