God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Rozkwit dziewięciu światów

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Rozkwit dziewięciu światów

Opis misji Rozkwit dziewięciu światów w God of War Ragnarok.

To zadanie możesz aktywować w różnych krainach, lecz najczęściej dojdzie do tego w Alfheimie, w regionie Zakazanych Piasków. Musisz znaleźć jeden z dziewięciu kwiatów (po jednym w każdej krainie), aby rozpocząć tego questa. Potem Twoim celem jest odnalezienie 9 roślin, a każda z nich znajduje się w innej krainie (najedź na nią w dzienniku celów, aby przeczytać szczegóły z prawej strony).

Kwiat - Alfheim

God of War Ragnarok - Rozkwit dziewięciu światów

God of War Ragnarok - Rozkwit dziewięciu światów 2

W Alfheimie znajdziesz kwiat w południowo-zachodniej części regionu. Przed przejściem do lokacji, gdzie znajdziesz np. Kruka Odyna, popatrz w lewo, a bez problemu znajdziesz kwiat, który możesz zebrać wtedy, gdy towarzyszy Ci np. Freya.

Kwiat - Svartalfheim

Kwiat - Svartalfheim

Kwiat - Svartalfheim 2

Po zdobyciu włóczni udaj się do wschodniej części miasta krasnoludów, zabij wrogów, a następnie wbij w zawór w ścianie z lewej strony. Przeskocz na kładkę po drugiej stronie, a znajdziesz przed drzwiami kwiat zaliczający się do tegoż zadania.

Kwiat - Muspelheim

Kwiat - Muspelheim

Po odblokowaniu krainy zeskocz w dół (od mistycznej bramy), a na prawo od warsztatu Broka znajdziesz kwiat. Nie do pominięcia.

Kwiat - Helheim

Kwiat - Helheim

Kwiat - Helheim 2

Po przemianie Garma w inną postać podejdź pod kamienny podest przed sobą. Na prawo od niego zauważysz ścianę, do której możesz wbić włócznię. Zrób to i przeskocz na prawą stronę, a przy nieżyjącym żołnierzu znajdziesz kwiat.

Kwiat - Vanaheim

Kwiat - Vanaheim

Kwiat - Vanaheim 2

Ukończ misję poboczną Powrót rzeki, a potem udaj się do zapadliska i skorzystaj z łodzi, którym dostaniesz się na południowo wschodnią część regionu Zapadliska. Na południu, po prawej stronie od bramy, znajdziesz kwiat.

Kwiat - Jotunheim

Kwiat - Jotunheim

Kwiat - Jotunheim 2

Po zakończeniu gry otrzymasz od Ratatoska w domu Sindriego nasiono, które umożliwi Ci podróżowanie do Jotunheimu. Idź do tej krainy, omiń zagrodę i odbij w lewo. Tuż przed wielkim drzewem znajdziesz kolejny kwiat.

Kwiat - Midgard

Kwiat - Midgard

Kwiat - Midgard 2

Po zakończeniu gry odblokuj portal do Gaju Sanktuarium, a potem dostań się na lewo od żółwia Chaurliego. Znajdziesz tam kwiat.

Kwiat - Niflheim

Kwiat - Niflheim

Kwiat - Niflheim 2

Odblokuj portal do Pól Mgieł w Niflheimie, a następnie popatrz w lewo, na nagrobki. Znajdziesz przy nich kolejny kwiat.

Kwiat - Niflheim (Więzienie)

Kwiat - Niflheim (Więzienie)

Gdy będziesz wykonywał misję poboczną o nazwie "Zniszczone więzienie" (dostępna tylko po zakończeniu gry) w NIflheimie, dostaniesz się do więzienia. Na ostatnim piętrze od dołu znajdziesz w jednej z cel ostatni kwiat w grze God of War Ragnarok.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper