God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Midgard

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Midgard

Wszystkie szczeliny Yggrasilu w regionie Midgard w God of War Ragnarok.

Szczeliny Yggdrasilu są nową aktywnością poboczną, która staje się dostępna dopiero od swobodnej eksploracji Alfheimu. Łącznie w Midgardzie są trzy owe szczeliny, a za ich zamknięcie otrzymasz dobre elementy rzemieślnicze czy nawet schematy do tworzenia nowego wyposażenia.

Szczelina Yggdrasilu - Wybrzeże Dziewięciu

Szczelina Yggdrasilu - Wybrzeże Dziewięciu 1

Szczelina Yggdrasilu - Wybrzeże Dziewięciu 2

Gdy będziesz blisko regionu Wioślarze, idź drogą, którą wcześniej przebył Atreus i Sindri, aby pójść na spotkanie z Freją. Na górze znajdziesz pierwszą szczelinę Yggdrasilu.

Szczelina Yggdrasilu - Wybrzeże Dziewięciu

Szczelina Yggdrasilu - Wybrzeże Dziewięciu 3

Szczelina Yggdrasilu - Wybrzeże Dziewięciu 2

Druga szczelina Yggdrasilu znajduje się w tym samym regionie. Spal zarośla przy windzie za pierwszą szczeliną, użyj korby, a dostaniesz się na górę - tym razem nie będziesz musiał z nikim walczyć.

Szczelina Yggdrasilu - Jezioro Dziewięciu

Szczelina Yggdrasilu - Jezioro Dziewięciu

Szczelina Yggdrasilu - Jezioro Dziewięciu 2

Aby dostać się do tej szczeliny, w pierwszej kolejności dostań się na północny-wschód świątyni Tyra. Przed drogą z lewej strony, prowadzącą w stronę Norn (celu fabularnego), znajdziesz windę, która poprowadzi Cię na szczyt lokacji. Przejdź przez cały most, zabij wrogów, a przy drzwiach do budynku odbij w lewo i zejdź w dół. Zeskocz po skałach, a znajdziesz się w miejscu, gdzie odbyłeś walkę z Thorem. To tutaj jest szczelina Yggdrasilu, ostatnia w Midgardzie.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper