God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Bodvar Zaciekły i Starolfr Nieznośna: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Bodvar Zaciekły i Starolfr Nieznośna: Nagrobek berserków - Svartalfheim

Jak pokonać Bodvar Zaciekły i Starolfr Nieznośna, berserków w kopalni Jarnsmida w Svartalfheimie?

Dotrzyj do regionu poprzedzającego miejscówkę o nazwie Ogryzek. Możesz to zrobić, teleportując się do kopalni na północy lub wchodząc do ogryzka od Piasków Svend. Twój wybór. Na wielkiej arenie, gdzie spotkałeś w fabule Sindriego, stoczysz bój z kolejnym berserkiem.  

Jak pokonać Bodvara Zaciekłego i Starolfr Nieznośną? Oto kilka porad:

God of War Ragnarok - Bodvar Zaciekły i Starolfr Nieznośna: Nagrobek berserków - Svartalfheim

  • W tym przypadku będziesz musiał pokonać małżeństwo. Zanim ruszysz do boju, warto wyciągnąć włócznię i wyssać z chociaż jednego z nich żywioł, co da Ci odporność 10-sekundową na np. ogłuszenia. Dzięki temu lepiej wejdziesz w walkę.
  • Warto w pierwszej kolejności skupić swoją uwagę na jednej z postaci. Staraj się ją zatruć i nałożyć na nią efekt podpalenia lub zamrożenia, aby podczas zadawania ciosów szybciej zabierać jej HP - w międzyczasie staraj się oczywiście unikać uderzeń drugiego przeciwnika.
  • Większość uderzeń, jak fale, kule czy zwykłe ciosy możesz blokować tarczą i nie być przy tym oszołomionym. Uważaj jedynie na serię ciosów - jeśli przeciwnicy okładają Cię pięściami, to nawet zablokowanie uderzenia tarczą nie sprawi, że wybijesz ich z rytmu. Lepiej więc wykonywać przewrót, gdy dochodzi do bardzo bliskiej walki. Ciosy dystansowe warto unikać.
  • Warto przed walką wybrać także umiejętności runiczne we wszystkich trzech broniach, które są dystansowe i obszarowe. Czasami zdarzy się, że wrogowie będą blisko siebie i wtedy warto zasypać ich gradem zdolności, które zadają obszarowe obrażenia, aby za jednym zamachem obaj bossowie stracili HP.
  • Uważaj także na doskoki, gdy wróg jest w powietrzu. To jedyny atak nie do zablokowania (czerwony) - wystarczy wykonać przewrót, gdy wróg będzie zmierzał do Twojej pozycji, a unikniesz uderzenia.
  • Tradycyjnie używaj wszystkich broni, a przede wszystkim runicznych umiejętności, aby nałożyć na wrogów rozmaite efekty sprawiające, że będziesz zadawał im więcej obrażeń. Ponadto pamiętaj o możliwości przerywania ataku nie do zablokowania poprzez użycie gniewu (spartańskiego szału podzielonego na 4 paski). Warto w przypadku tego rodzaju spartańskiego gniewu posiadać także kamień wskrzeszenia berserka i po reanimacji zużyć 4 automatycznie zregenerowane paski gniewu, które na pewno zadadzą wrogowi masę obrażeń.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper