God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Dar Frejra

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Dar Frejra

Opis misji Dar Frejra w God of War Ragnarok.

Po zatrzymaniu burzy piaskowej w misji pobocznej Pieśń Piasków będziesz mógł udać się na północ regionu Zakazane Piaski i przejść przez most elfów. Gdy to zrobisz, Twój towarzysz wspomni o pomniku Frejra, co aktywuje dodatkowego questa.

God of War Ragnarok - Dar Frejra

Idź przed siebie i skręć w prawo. Gdy wejdziesz na górkę, użyj topora i zniszcz 3 kokony za jednym zamachem. Wróć w dół i w miejscu, gdzie były kokony, znajdziesz paszczę - otwórz ją dźwiękową strzałą (zieloną) i przebij kokony znajdujące się za nią. Potem idź w lewo od bramy i podejdź do kryształu pod elfim mostem. Przenieś go kawałek w bok i zniszcz materię, odbijając topór od fioletowego kamienia w ziemi.

God of War Ragnarok - Dar Frejra 2

Teraz ustaw kryształ pod mostem. Następnie zabierz drugi kryształ znajdujący się za "paszczą" i zanieś go na górę. Z kolei trzeci kryształ znajdziesz pod pierwszym mostem elfów - jego z kolei zanieś do drugiego miejsca rozświetlającego pierścień Frejfra.

God of War Ragnarok - Dar Frejra 3

Po tym zbierz światło z kryształu znajdujące się w ziemi, a zakończysz misję i zdobędziesz bardzo dobre materiały rzemieślnicze. Teraz, aby wyjść z tej lokacji, podnieś jeden z kryształów i wsadź go pod pierwszy most elfów, aby go aktywować.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper