God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny)

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny)

Opis przejścia misji "Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny)" w God of War Ragnarok.

Po nietypowej walce z walkirią ruszysz z Freyą do Vanaheimu. Idź za kobietą i Brokiem przed siebie, a potem odbij w prawo. Przejdź przez szczelinę, a potem biegnij do bramy, która prowadzi do targowiska. Tam z kolei zabij kilku wrogów - podczas starcia możesz użyć pomocy krasnoluda, który będzie Ci towarzyszył w tej misji.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny)

Potem wejdź za budynek po lewej stronie i wdrap się na górę. Idź za Freyą, wskakując na murek z lewej strony i idąc po drewnianym moście w stronę lasu. Zniszcz trujące grzyby toporem, a w kolejnej lokacji pozbądź się zwierząt. Gdy przejdziesz pod skałką, rzuć toporem w kolejny element flory, aby roślina nie mogła wypluwać trującego jadu w Twoją stronę.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny) 2

Kawałek dalej zrób to samo. Po prawej stronie natkniesz się na ową roślinę. Potem idź przed siebie, omijając skrzynię Norn. Przeskocz przez kamienie na wodzie, a kawałek dalej znajdziesz dwa wilkołaki, które musisz wyeliminować. Jeśli masz załadowany spartański szał, teraz jest idealny moment na to, aby go wykorzystać.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny) 3

Po tym podnieś filar leżący na przejściu i kontynuuj drogę. Potem zniszcz zamek i podsadź Broka, aby ten urwał tarczę. Wskocz na górę, a potem przejdź do szczeliny, przez którą został wciągnięty Brok. Obejrzyj scenkę, po której dostaniesz dostęp do całego obozu Frejra. Porozmawiaj z bratem Freyi po tym, jak zwiedzisz miejscówkę. Po tym przejdź przez bramę z lewej strony i przebiegnij przez jaskinię.

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny) 4

Odbij w prawo i idź cały czas przed siebie, niszcząc po drodze niebieskie roślinki. Gdy przejdziesz pod gruzem do kolejnej, tym razem bardziej rozległej lokacji, rozpoczniesz starcie z pradawnym (leśny). Jak pokonać bossa?

God of War Ragnarok - Konfrontacja: Vanaheim, Źródło Klątwy Frei, Obóz Frejra, Pradawny (leśny) 5

  • Walka jest podzielona na dwie tury i w każdej z nich musisz wziąć do ręki topór Lewiatan i rzucić nim w serce (na klatce piersiowej) wroga. Dostęp do niego jest zablokowany aż do momentu, gdy przeciwnik będzie przygotowywał się do ataku.
  • Przygotowanie do ataku wygląda tak, że wróg łapie się za klatkę piersiową, a potem wyrzuca z niej albo wybuchowe granaty, albo promień, który podąża za naszą postacią.
  • Aby uniknąć granatów, wystarczy wykonywać przewroty w lewo lub prawo, a aby uniknąć lasera, trzeba biec szybko w lewo lub prawo i obiegać oponenta.
  • Po celnym trafieniu w serce, na arenie pojawi się zamrażająca kula, którą także musisz rzucić w serce wroga. Zostanie on wtedy oszołomiony, więc wykonaj kończące uderzenie i dobijaj wroga, wciskając R1 lub R2.
  • Po zabraniu wrogowi połowę życia wyżej wymienionym sposobem (inny nie działa - tylko tak możesz zranić oponenta), przyzwie on na arenę kilku oponentów. Szybko się nimi zajmij, najlepiej wyciągając ostrza chaosu, a potem powtórz wyżej wymienioną czynność z rzuceniem topora w serce wroga. Po tym zostanie on ogłuszony, a Ty wykonasz finiszera niszczącego leśnego pradawnego.

Po starciu wejdź do zniszczonego budynku z prawej strony. Zniszcz zarośla ostrzami chaosu i zejdź na arenę pełną agresywnych zwierząt. Zabij ich, a potem przejdź przez przejście z prawej strony od kości wilków. Tym samym dostaniesz się do kolejnego regionu Vanaheimu.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper