God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Pancerz Lundy: tułów, ręce i biodra, gdzie znaleźć?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Pancerz Lundy: tułów, ręce i biodra, gdzie znaleźć?

Gdzie znaleźć poszczególne elementy pancerza Lundy?

Po powrocie do obozu Frejra Lunda poprosi Cię, abyś znalazł dla niej magiczną kulę, a także elementy pancerza. To drugie jest nieobowiązkowe, ale zalecamy zająć się tym zadaniem ze względu na to, że zaginione elementy wyposażenie są bardzo dobrymi pancerzami.

Oto, gdzie znaleźć pancerz Lundy na tułów, ręce oraz biodra:

  • Zaginiony Kirys Lundy znajduje się w zasnutym przejściu, do którego dostaniesz się poprzez wyrycie runy na krysztale w lokacji "ruiny wśród klifów". Więcej na ten temat znajdziesz w misji Niepokój Frei, która została opisana w zakładce "zadania poboczne w Vanaheimie".

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć? 2

  • Zaginione Karwasze Lundy - tym razem jedź na wyspę naprzeciwko Lundy. Gdy będziesz na miejscu, wystarczy, że zabijesz wrogów i wespniesz się po skałkach z lewej strony na góry. Potem, przechodząc pod mostem, odbij do małego pomieszczenia w lewo. Znajdziesz tutaj masę wybuchających roślin i czerwoną skrzynię, w której znajduje się ów przedmiot.

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć? 3

  • Zaginiony Pas Lundy znajduje się w Ogrodzie Noatun. Zniszcz kryształ na jednej z bram, a dosatniesz się do małego pomieszczenia z czerwoną skrzynią. Wystarczy ją otworzyć. Natomiast do Ogrodu Noatun dostaniesz się, wykonując przysługi o nazwie "delta rzeki".

God of War Ragnarok - Najlepszy pancerz z Vanaheim, jak zdobyć? 4

Za stworzenie i ubranie wszystkich elementów pancerza Lundy otrzymasz dodatkową premię w postaci zwiększonych obrażeń o 40%, więc warto znaleźć wszystkie elementy wyposażenia!

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper