God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Alfheim

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Szczeliny Yggdrasilu: Alfheim

Wszystkie szczeliny Yggrasilu w regionie Alfheim w God of War Ragnarok.

Szczeliny Yggdrasilu są nową aktywnością poboczną, która staje się dostępna dopiero od swobodnej eksploracji Alfheimu. Udaj się na północ zachodnich piasków, aby zainteresować się jedną z nich. Łącznie w Alfheimie jest tylko jedna owa szczelina, a za jej zamknięcie otrzymasz dobre elementy rzemieślnicze czy nawet schematy do tworzenia nowego wyposażenia.

Szczelina Yggdrasilu - Zakazane Piaski

Artefakt - Zakazane piaski

Artefakt - Zakazane piaski 2

Udaj się na północ Zakazanych Piasków i rozburz ścianę, łapiąc się haka w skale po lewej stronie przy wejściu. W środku zabij elfów i przejdź przez szczelinę po prawej stronie. Na końcu skały znajdziesz szczelinę Yggdrasilu, której aktywacja sprawi, że będziesz musiał zabić dwóch wielkich przeciwników na 6 poziomie trudności. Jeśli nie czujesz się na siłach, wróć tutaj później.

Aby wygrać to starcie, kluczem jest unikanie oznaczonych ciosów (na czerwono - są one krytyczne i zabiorą Ci nawet 1/3 paska zdrowia!) i ogłuszanie wrogów za pomocą strzał towarzysza.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper