God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Goście z Hel

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Goście z Hel

Opis misji pobocznej "Goście z Hel" z God of War Ragnarok.

Po sekwencji z Atreusem zwiedzającym Helheim wrócisz do skóry Kratosa i udasz się ze swoim synem do krainy skutej lodem. Zamkniesz tam szczelinę, z której wychodzą potwory Hel, co automatycznie aktywuje misję poboczną.

God of War Ragnarok - Goście z Hel

Zadanie to skupia się na zamykaniu szczelin Hel rozsianych po wielu krainach. 2 z 6 szczelin są zamknięte (jedna w domu Sindriego, druga w Helheimie) automatycznie z powodu celów w misji głównych, ale te z Alfheimu czy Vanaheimu musisz zamknąć manualnie, wybierając się tam w przerwie między wątkiem głównym. Poniżej przedstawiamy ich lokalizacje i sposób ukończenia questa:

Szczelina Hel w Midgardzie:

God of War Ragnarok - Goście z Hel 3

Dostań się do miejsca, gdzie wcześniej szedłeś w stronę Pań Losu (Norn). Po wejściu na górę znajdziesz bez problemu szczelinę Hel.

Szczelina Hel w Alfheimie

Szczelina Hel w Alfheimie

Po dotarciu do głównego punktu szybkiej podróży w tym regionie idź na południe. Gdy tylko zeskoczysz w dół, zauważysz szczelinę Hel.

Szczelina Hel w Vanaheimie

Szczelina Hel w Vanaheimie

Dostań się do mistycznej bramy, która po raz pierwszy zaprowadziła Cię do Vanaheimu, a kawałek od niej znajdziesz szczelinę.

Szczelina Hel w Svartalfheimie

Szczelina Hel w Svartalfheimie

Dostań się na Mokradła na południu mapy, a potem płyń łódką na północ. Na pierwszej wyspie po prawej znajdziesz ostatnią szczelinę Hel.

Po zamknięciu tej szczeliny misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper