God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Co czai się w mroku

Mateusz Wróbel | 11.11.2022, 21:50

God of War Ragnarok - Co czai się w mroku

Opis misji pobocznej "Co czai się w mroku" w God of War Ragnarok.

Podczas wykonywania misji "powrót rzeki", dziejącej się na zachodzie regionu dżungli, aktywujesz tę misję automatycznie. W tym przypadku musisz jak najszybciej pozbyć się nyksy znajdującej się przy kracie, a potem zająć się pnączami.

God of War Ragnarok - Co czai się w mrok

Niszcz je, stojąc najbliżej wody z lewej strony. Pnącza z prawej strony zniszczysz, tworząc ciąg magicznych pieczęci dosięgających murku z lewej strony. Potem wejdź w interakcję z kołem obrotowym, a obniżysz poziom wody. Przejdź obok ducha w prawo i wbij włócznię w mur z lewej strony.

God of War Ragnarok - Co czai się 2

Potem przeskocz na drugą stronę lokacji i wskocz na arenę z drekimi. Będzie ich dwóch, ale spokojnie sobie z nimi poradzisz, bo to doskonale znani wrogowie.

God of War Ragnarok - Co czai się w mroku 3

Tego, który siedzi w wodzie, wywabisz na ląd po rzucie toporem w jego stronę. Pamiętaj o tym. Po starciu misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (97)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper