God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Praca, gdzie wykonać zadania dot. zabójstw potworów i zebrać dodatkowy EXP?

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Praca, gdzie wykonać zadania dot. zabójstw potworów i zebrać dodatkowy EXP?

Jak szybko wykonywać zadania o nazwie praca w God of War Ragnarok?

Podobnie, jak w God of War z 2018 roku, w grze God of War Ragnarok znajdziemy serię zadań o nazwie praca. Polegają one na znalezieniu wyznaczonej ilości lub zestawu znajdziek czy zabiciu podanej w dzienniku liczby oponentów. Za wykonanie pracy otrzymujemy dodatkowe punkty doświadczenia, które potem wykorzystujemy do kupna nowych zdolności Kratosa czy też Atreusa.

Podejrzeć dostępne prace możemy w zakładce cele w menu, a dokładniej w kategorii i tej samej nazwie. Znajdziemy tam wiele zadań - te od góry skupiają się na szukaniu przedmiotów kolekcjonerskich (ich lokalizację podaliśmy w poradniku, w zakładkach znajdźki), a te na dole do zabijania wrogów, nakładania im specjalnych efektów czy bronienia się w sposób podany w dzienniku.

God of War Ragnarok - Praca, gdzie wykonać zadania dot. zabójstw potworów i zebrać dodatkowy EXP?

Jak najszybciej wykonać pracę dotyczącą zwykłych zabójstw potworów? Poniżej podajemy kilka przykładów, warto w tym miejscu jeszcze zaznaczyć, że za wykonanie wszystkich questów związanych z chociażby zabójstwem draugów możemy łącznie otrzymać nawet tysiąc dodatkowych punktów doświadczenia, więc zajęcie się tymi celami jest warte zachodu:

  • Wykonuj misje główne i poboczne. Niemalże w każdym zadaniu będziesz musiał eliminować najbardziej pospolitych oponentów, których eliminacja zaliczy się oczywiście do ogólnych prac.
  • Gdy odblokujesz Niflheim po przebyciu podróży w krainie krasnoludów, Svartelfheimie, udaj się do rzeczonej krainy i zajrzyj na arenę treningową, znajdującą się naprzeciwko warsztatu Broka. Skorzystaj z niej i przyzwij na arenę draugry lub inne dostępne potwory, aby ich eliminować. Nie możesz farmić, bo za walkę nie otrzymujesz EXP-a, ale za to owe zabójstwa zaliczają się do prac, dzięki czemu w ekspresowym tempie będziesz mógł wykonać pracę dot. chociażby zabójstwa draugrów - zważywszy na to, że na arenie treningowej masz nieograniczoną ilość zdrowia, więc nie możesz zginąć w trakcie tychże starć (są one najzwyczajniej w świecie banalnie proste).
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper