God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Tyran z popiołów, jak pokonać, porady taktyczne

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Tyran z popiołów, jak pokonać, porady taktyczne

Jak pokonać Tyrana z popiołów w Vanaheimie w God of War Ragnarok?

God of War Ragnarok - Płonące niebiosa 5

Jak pokonać tyrana z popiołów, jednego ze smoków występujących na północy Vanaheimu?

  • Gdy smok zaczyna ziać ogniem, cofaj się lub wykonuj przewroty w tył, aby promień Cię nie dosięgnął;
  • Podczas walki używaj włóczni Draupnir lub topora Lewiatan - z ich runicznych umiejętności korzystaj wtedy, gdy przeciwnik znajduje się blisko Ciebie;
  • Na wroga najlepiej nałożyć efekt trucizny lub zamrożenia, aby drastycznie go spowolnić i sprawić, że podczas celnych uderzeń z naszej strony będzie tracił o wiele więcej punktów zdrowia.
  • Gdy wróg straci 1/3 paska zdrowia, wejdzie na kolumnę. Zabij szybko pomniejszych wrogów na arenie, w międzyczasie unikając ognia czy ognistych kul zrzucanych na arenę. Po wybiciu tychże zwykłych oponentów podbiegnij pod smoka i popatrz na kolumnę z lewej i prawej strony - znajdziesz zawsze jeden czuły punkt w kamieniu, który musisz zniszczyć, aby smok wrócił na arenę.
  • Powtórz wyżej wymienioną czynność dwukrotnie, a na pewno wyeliminujesz oponenta.
  • Gdy zabraknie Ci zdrowia, pobiegaj na arenie i pozbieraj kryształy koloru zielonego - jest ich masa. W trakcie tej czynności uważaj wyłącznie na zianie ogniem, bo to jedyna rzecz, która może Cię mocno zranić podczas tej walki.
Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper