God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Pod Tęczą: Mapa skarbów w Vanaheim

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Pod Tęczą: Mapa skarbów w Vanaheim

Opis przejścia zadania Pod Tęczą związanego z mapą skarbów w krainie Vanaheim w God of War Ragnarok.

Uwaga! Ta mapa skarbów jest powiązania z zadaniem pobocznym "Niepokój Frei". Jeśli chcesz odhaczyć tę zagadkę, przejdź do spisu zadań pobocznych w Vanaheimie i wybierz wspomniany wyżej tytuł zadania, aby dowiedzieć się, jak dotrzeć do tej lokacji.

God of War Ragnarok - Pod Tęczą: Mapa skarbów w Vanaheim

God of War Ragnarok - Pod Tęczą: Mapa skarbów w Vanaheim 2

Mapę skarbów znajdziesz na małej wysepce widocznej na powyższym obrazku. Podejdź pod bramę, za którą znajduje się legendarna skrzynia, a na prawo od niej znajdziesz zwój z zagadką.

God of War Ragnarok - Pod Tęczą: Mapa skarbów w Vanaheim 3

God of War Ragnarok - Pod Tęczą: Mapa skarbów w Vanaheim 4

Potem odhacz zagadkę z kryształem w ruinie wśród klifów (lokacji) i dostań się do Kaskad Bogini, gdzie rozgrywa się zadanie poboczne o nazwie Niepokój Frei. Na miejscu zabij oponentów, a następnie wspinaj się po skałach - tych na wprost łodzi - do góry. Potem przeskocz, z wykorzystaniem haka i ostrzy chaosu, na drugą stronę i ponownie wdrapuj się na górę. Po prawej stronie, z widokiem na rzekę, znajdziesz skarb zakopany w ziemi.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper