God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Powrót rzeki

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Powrót rzeki

Opis misji pobocznej "Powrót rzeki" w God of War Ragnarok.

Po tym, jak dotrzesz do dżungli Vanaheimu, co jest możliwe poprzez zmienienie pory dnia na noc (przy niebieskim ołtarzu na równinach), odbij w prawo i zeskocz do dziury z trującą rośliną, aby uniknąć trolla rzucającego w Ciebie kamieniami. Potem omiń fioletowy kwiat z lewej strony i zabij dwa wilkołaki, po czym wespnij się na górę.

God of War Ragnarok - Powrót rzeki

Gdy dotrzesz do wodnej części lokacji, aktywujesz automatycznie zadanie poboczne, w którym będziesz miał okazję przywrócić mieszkańcom Vanaheimu czystą wodę do użytku codziennego. Biegnij więc przed siebie, zabij kilka potworów i idź do dźwigu, który blokują Ci wyłącznie pnącza, które wystarczy spalić.

God of War Ragnarok - Powrót rzeki 3

Na górze zabij sługów Seidr, a następnie rozwal dwie drewniane skrzyni przy pierwszej kolumnie po prawej stronie. Znajdziesz za nimi czuły punkt budowli. Rzuć w niego włócznią, a potem ją aktywuj, aby otworzyć sobie przejście przez szczelinę. W kolejnej lokacji spotkasz drekiego i następnych oponentów. Tutaj musisz jak najszybciej pozbyć się nyksy znajdującej się przy kracie, a potem zająć się pnączami.

God of War Ragnarok - Powrót rzeki 2

Niszcz je, stojąc najbliżej wody z lewej strony. Pnącza z prawej strony zniszczysz, tworząc ciąg magicznych pieczęci dosięgających murku z lewej strony. Potem wejdź w interakcję z kołem obrotowym, a obniżysz poziom wody. Wyjdź teraz tą samą szczeliną, a potem porozmawiaj z Atreusem - to zakończy tę misję i uzdrowi Vanaheim.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper