God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu

Opis misji pobocznej "W służbie Asgardu" w God of War Ragnarok.

Po tym, jak trafisz do tawerny krasnoludów, porozmawiaj z grajkiem, a przyjmiesz pierwszą misję poboczną. Polega ona na współpracy z Mimirem i wyłączeniu trzech platform w zatoce Svartalfheimu. Przyjmij zadanie i zostaw je na później, gdy już dostaniesz się do zatoki.

Platforma Modvitnira

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu 1

Będąc na łodzi, wypłyń na głębokie wody od prawej strony. Płyń do pierwszej platformy w południowo-zachodniej części zatoki obfitości. Wejdź na plażę, zabij wrogów i wespnij się na drewnianą kładkę. Strzel w tarczę po prawej stronie, aby opuścić mechanizm i wdrapać się na szczyt lokacji, gdzie znajdziesz także legendarną skrzynię.

Legendarna Skrzynia (nasiono do Muspelheimu) - Platforma Modvitnira

Potem uderz w mechanizm po lewej stronie, aby odsunąć dźwig lekko w prawo. Dzięki temu przeskoczysz na drugą stronę kładki. Powtórz tę czynnośc kawałek dalej, a dotrzesz na kładkę z wrogami i łańcuchem prowadzącym jeszcze wyżej.

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu 3

Tam z kolei przyjdzie Ci się zmierzyć z matką malutkich stworków. Jest ona podatna na ataki ogniowe, więc używaj ostrzy chaosu i próbuj podpalić oponenta. Możesz także spróbować zapędzić go na most za Tobą i zniszczyć w odpowiednim momencie łatwopalne słoje, co spowoduje wybuch i zada wrogowi obrażenia. Ogólnie rzecz biorąc, staraj się trzymać wroga na dystans. Po starciu podejdź do wiertła i zniszcz je. Wróć do łodzi i płyń do kolejnej platformy.

Platforma Radsvinna

Przycumuj do plaży na lewo (gdy będziesz w centrum zatoki), miń Sindriego oraz mistyczną bramę, a potem odbij w prawo.

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu 4

Na miejscu czeka Cię pełna akcji walka. Zabij wszystkich wrogów, uzupełnij materiały, a następnie podejdź po prostu do wiertła i zniszcz je tak, jak to poprzednie. Opuść to miejsce i skorzystaj z łodzi obok Sindriego, aby ruszyć do ostatniej platformy wiertniczej.

Platforma Althjofa

Dobij do przystani po drugiej stronie zatoki obfitości i wdrap się na górę. Złap za mechanizm koła obrotowego i obniż suwnicę o jeden poziom w dół. Potem podejdź do "wieży" i złap element widoczny na poniższym screenie za pomocą ostrz chaosu, a potem opuść go w dół.

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu

Następnie przeskocz na drugą stronę i podpal beczkę ostrzami chaosu. Idź przed siebie, wdrap się jeszcze wyżej i opuść sobie tarczę na krawędzi po lewej stronie, aby móc wrócić do punktu wyjścia. Przesuń mechanizm suwnicy o jedno oczko do góry i wróć na kładkę z lewej strony. Przejdź przez bramę i zeskocz w dół. Podpal łatwopalną skrzynię, a zniszczysz drewnianą bramkę po lewej stronie. Złap się krawędzi i przejdź od lewej stronie na małą kładkę, z której rozwalisz podniszczoną podłogę w lokacji, w której przed chwilą się znajdowałeś. 

God of War Ragnarok - W służbie Asgardu 9

Na dole dźwignij do góry mechanizm za pomocą ostrzy, a potem wróć na kładkę, na której znajdowała się wymieniona przed chwilą brama. Przeskocz na wyższy poziom lokacji, korzystając z elementu na suwnicy, którą przy kole obrotowym musiałeś dźwignąć o jedno oczko do głowy. Wdrap się na samą górę, zabij wrogów i zniszcz ostatnie wiertło.

To zakończy tę misję poboczną.

Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper