God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia

Opis misji "Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia" w God of War Ragnarok.

Po dotarciu do Muspelheimu wspólnie z Thorem wyciągnij maskę z kieszeni i ustaw ją na skały z lewej strony.

God of War Ragnarok - Uciekinier: Odyn, Pokój Atreusa, Thrud, Dzień w Asgardzie 2

Po chwili Thor utoruje drogę. Zabij draugry stojące ci na drodze - wykorzystaj do tego miecz, który jest twoim tymczasowym towarzyszem. Potem wyciągnij znowu maskę, a dostaniesz się na górę. Tam zabij kolejnych oponentów - tym razem bóg piorunów ci pomoże. Ty z kolei pamiętaj, abyś zajął się łucznikami stojącymi na skałach po lewej stronie, bo będą Ci one przeszkadzać w walce.

God of War Ragnarok - Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia

Potem popatrz na kolejne śmieci z lewej strony. Gdy Thor je zniszczy, idź cały czas przed siebie. Potem popatrz lekko w prawo, aby przejść po urwisku na kolejny plac. Obejrzyj scenkę, po której zabij wrogów i podejdź do Thora przy przepaści z lewej strony. Dostaniesz się na niższe poziomy, gdzie czeka na Ciebie przyjemna walka z 2 ogrami.

God of War Ragnarok - Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia 3

Wykorzystuj zdobyte runiczne ataki, a bez problemu pokonasz przeciwników. Gdy Thor pójdzie na próby Surtra, Ty przeciśnij się pod bramą i rusz w stronę ołtarza, skacząc między krawędziami (jeśli pójdziesz do góry, znajdziesz sporo srebra).

God of War Ragnarok - Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia 5

Gdy zauważysz ogniki, skręć do jaskini po lewej stronie i zniszcz ich miejsce, w którym się rozmnażają. Potem podejdź pod wspomniany wyżej ołtarz i pomów z Angrbodą, która zabierze Cię w podróż skupiającej się na poszukiwaniu kulek Surtra i przepowiedni. Po niej wróć do teraźniejszości, na plac, gdzie był Thor. Zabij wrogów, a potem wyciągnij maskę i rozkaż bogowi zniszczyć śmieci z lewej strony od przepaści.

God of War Ragnarok - Prosto w ogień: Muspelheim, Thor, Maska, Angrboda i przepowiednia 5

Po zniszczeniu bramy idź kawałek przed siebie. Wyciągnij maskę, a rozpoczniesz sekwencję QTE, podczas której zdobędziesz drugą część maski. Wróć do Odyna, a po rozmowie i potencjalnym sprawdzeniu jaskini (w poszukiwaniu srebra), wróć do swojego pokoju. Po drodze możesz pomówić z Thrud i podsłuchać rozmowy Thora oraz Sif. Finalnie połóż się na swoim łóżku, a przeniesiesz się do Kratosa, kończąc tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (100)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper