God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Wyrocznia w elfickim sanktuarium, jak pokonać, porady taktyczne

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Wyrocznia w elfickim sanktuarium, jak pokonać, porady taktyczne

Jak pokonać Wyrocznię, bossa w misji Elfickie Sanktuarium w God of War Ragnarok?

God of War Ragnarok - Elfickie sanktuarium 3

Musisz walczyć z Wyrocznią. Jak ją pokonać?

  • Przeciwniczka ma wielkie problemy, gdy zostają na niej nałożone efekty - ogłuszenia, podpalenia, zamrożenia czy zatrucia (w tym ostatnim świetnie sprawdza się runiczny atak Frei). Gdy efekt specjalny jest nałożony na przeciwniczkę, będziesz zadawał jej masę obrażeń.
  • Gdy wróg będzie wypuszczał w Twoim kierunku lodowe uderzenia koloru białego, blokuj je tarczą. Nie podbiegaj od razu do wroga, a zamiast tego przygotuj się na serię 3 ataków dystansowych, które możesz zablokować.
  • W momencie, gdy czas się spowalnia, a przeciwniczka wbija swoją broń w ziemię, podbiegnij do niej szybko i wykonaj przełamanie tarczą, aby ją zdezorientować na kilka sekund i otworzyć sobie okazję do zadania jej obrażeń.
  • Po 4-5 ciosach Wyrocznia najczęściej ucieka daleko w lewo lub prawo i wyprowadza cios nie do zablokowania. Staraj się ją oznaczyć, aby kamera za nią podążała albo obracaj kamerą manualnie, mając na uwadze to, aby robić to bardzo szybko. Inaczej zostaniesz ranny.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper