God of War Ragnarok - poradnik. Solucja, questy, walka, eksploracja, znajdźki, krainy, FAQ, porady, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

God of War Ragnarok

God of War Ragnarok - Skrzynie Norn: Midgard

Mateusz Wróbel | 12.12.2023, 20:17

God of War Ragnarok - Skrzynie Norn: Midgard

Wszystkie Skrzynie Norn w krainie Midgard w God of War Ragnarok.

W krainie Midgard znajdziemy łącznie 4 skrzynie Norn. To, gdzie i w jaki sposób je zdobyć, przedstawiamy poniżej:

Skrzynia Norn - Wioślarze

Skrzynia Norn - Wioślarze

Podczas wykonywania misji pobocznej Przekleństwo Sigrun trafisz na tę skrzynię bez problemu. Będziesz musiał w krótkim odstępie czasowym rzucić toporem we wszystkie trzy pieczęcie:

 • Pierwsza pieczęć znajduje się na kamieniu po prawej stronie (po lewej stronie znajduje się zwykła skrzynia do otwarcia);
 • Druga pieczęć znajduje się za kratami po prawej strony od skrzyni. Wystarczy podejść pod pierwszą pieczęć i rozwalić strzałą dźwiękową beczkę po lewej stronie, aby dostać się do tejże pieczęci.
 • Trzecia pieczęć znajduje się za szczelinę po lewej stronie od skrzyni Norn.

Skrzynia Norn - Kryjówka Łupieżców

Skrzynia Norn - Kryjówka Łupieżców

Skrzynia Norn - Kryjówka Łupieżców 2

Znajdźkę tę odnajdziesz podczas wykonywania zadania pobocznego Zwierzęce Instynkty. Dostań się do kryjówki łupieżców na wschodzie (nie jedź saniami do góry, a odbij w prawo, w małą dróżkę prowadzącą do zaginionego skarbu czy kruka Odyna). Zabij łupieżców w środku, a potem wespnij się na skałę, a zauważysz skrzynię Norn i pieczęcie, które tym razem musisz podpalić.

 • Pierwsze palenisko znajduje się po lewej stronie. Spal pnącza z użyciem ostrzy chaosu i magicznych pieczęci, a potem połącz magiczne pieczęcie na skale tak, aby podpalić palenisko.
 • Druga pieczęć znajduje się w szczelinie na prawo od skrzyni Norn. Weź ognisty granat z dzbana przy filarze i rzuć nim w żółte kamienie, a znajdziesz za nimi palenisko. Weź jeszcze raz granat i rzuć nim o pieczęć.
 • Trzecie palenisko znajduje się na prawo przy schodach, pod skałami. Weź do ręki granat i ustaw na filarze magiczne pieczęcie (od dołu). Rzuć granatem w najniżej położoną pieczęć, a te kolejne wzniecą ogień w palenisku.

Skrzynia Norn - Skarbiec

Skrzynia Norn - Skarbiec

Skrzynia Norn - Skarbiec 2

Na tę skrzynię Norn natkniesz się podczas wykonywania misji pobocznej o nazwie Przekleństwo Sigrun. Po dotarciu na miejsce zabij 3 wrogów i popatrz w prawo, a zauważysz bez problemu skrzynię. Tym razem podpal 3 paleniska:

 • Pierwsze palenisko zauważysz po przesunięciu tarczy posągu w lewą stronę. Palenisko znajduje się po prawej stronie na górze i podpalisz je z pomocą magicznych pieczęci;
 • Drugie palenisko znajduje się na szczycie (od lewej strony, patrząc z dołu). Dostaniesz się do niego, przesuwając tarczę w prawo, wchodząc na górę i rozwalając kamienie rzutem w łatwopalny dzban.
 • Trzecie palenisko znajduje się za bramą, na lewo od skrzyni. To, jak dostać się za kraty i zdobyć legendarną skrzynię w tym regionie, zostało szczegółowo opisane w zadaniu pobocznym Przekleństwo Sigrun, znajdującym się w zakładce poradnika o nazwie "Zadania poboczne w Midgardzie".

Skrzynia Norn - Studnia Urd

Skrzynia Norn - Studnia Urd

Skrzynia Norn - Studnia Urd 2

Po wykonaniu misji Przeznaczenie wyjdziesz z jaskini, przez którą musiałeś przyjść, aby zakończyć tamtą misję i poznać przepowiednię Norn. Wyjdź z niej i dojdź do skał, po których będziesz schodził - kieruj się w lewą stronę, aby poznać nową ścieżkę. Po zjeździe na sam dół zeskocz jeszcze niżej, a pod skałami z prawej strony znajdziesz skrzynię Norn. Tym razem musisz podpalić 3 pieczęcie:

 • Pierwsza pieczęć znajduje się za skrzynią, po lewej stronie;
 • Druga pieczęć znajduje się przed szczeliną z lodu (na samej górze) - na lewo od niej, blisko przepaści;
 • Trzecia pieczęć znajduje się pod trzecim hakiem, z którego korzystasz, aby dostać się na samą górę lokacji. Musisz wejść na górę, minąć ową szczelinę z lodu i drugie palenisko, a potem zeskoczyć w dół przy drugiej pieczęci.
Źródło: własne

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

God of War Ragnarok - SOLUCJA

cropper