Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Zachód słońca

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Zachód słońca

Kolejne zadanie pojawi się w Twoim dzienniku automatycznie po dotarciu do obozu Monteros. Pomów z Carlosem, a następnie udaj się do znacznika. Znajdziesz się przed placem, na którym mają odbyć się egzekucje zdrajców Jose Castillo.

Far Cry 6: Zachód słońca

Misję musisz wykonać po cichu, więc przyda Ci się tutaj broń z tłumikiem. Najlepiej będzie podejść od prawej strony (w pobliże znaku informującego o braku przejścia) i wyeliminować przeciwnika w białym kasku. Patroluje on wejście do kościoła, więc będziesz musiał się go w jakiś sposób pozbyć. Następnie skieruj się ku wejściu - uważaj, ponieważ blisko drzwi znajduje się kolejny wróg, więc spróbuj zabić go po cichu.

Far Cry 6: Zachód słońca

Następnie kieruj się cały czas lewą stroną do góry. Gdy dotrzesz do drzwi zauważysz, że są one zamknięte, a Ty potrzebujesz klucza. Zejdź schodami na piętro i przejdź przez drzwi z lewej strony, które pozwolą Ci przejść niezauważenie przez główną część kościoła. Trzymając się cały czas lewej strony dotrzesz do w końcu do kolejnych schodów prowadzących w dół - przed możliwością wyjścia z budynku popatrz w lewo, na półkę - tam będzie znajdował się wymagany klucz.

Teraz wróć tą samą drogą do dzwonnicy. Korzystaj z możliwości kucnięcia, aby nie zostać wykrytym przez wrogów. Po dotarciu do znacznika wejdź w interakcję z torbą, a potem obejrzyj filmik przerywnikowy, w którym cały plan się posypał. Po nim podnieś brata Espady i podążaj za kobietą.

Far Cry 6: Zachód słońca

Cała część tej misji polega na podążaniu za swoją kompanką i wybijaniu pojawiających się zza alejek wrogów. Pamiętaj jednak, że nie masz tutaj sporo czasu, bo były naukowiec Castillo cały czas traci zdrowie - jest ono wyrażane procentowo przy celach misji w lewym górnym rogu. Dlatego też ważne jest, aby jak najszybciej dotrzeć do ciężarówki Philly'ego.

Uwaga! Jeśli Espada zablokuje się na jakimś elemencie, spróbuj "popchnąć" ją swoją postacią albo idź przez alejki do przodu - kobieta powinna wtedy automatycznie przeteleportować się do Ciebie.

Far Cry 6: Zachód słońca

Po wyjściu z alejek będziesz musiał chronić wóz, na którym przebywa Espada i jej brat. Najlepiej przyda się tutaj wyrzutnia rakiet, lecz jeśli jej nie posiadasz, skorzystaj z jakiegoś karabinu automatycznego. Najlepszą taktyką jest zabijanie kierowców danych pojazdów, aby przewożeni w nim wrogowie nie mogli niszczyć Twojego pojazdu. Pamiętaj, że w trakcie walki możesz się leczyć, a także poruszać - warto więc skorzystać z kucnięcia, aby nie wykryły Cię dwa przelatujące nad Tobą helikoptery.

Po dotarciu do regionu, w którym znajduje się obóz Monteros, wszyscy pozostali wrogowie (w tym ci w pojazdach powietrznych) zostaną wyeliminowani przez sojuszników. Gra automatycznie przeniesie Cię do kryjówki, a misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper