Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Heavy metal

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Heavy Metal

Po dostarczeniu czołgu Zenii możesz od razu pomówić z kobietą i przyjąć kolejne zadanie. Po rozmowie wsiądź do czołgu i jedź do miasta. Niestety, ale w trakcie podróży zostaniesz zaatakowany przez wrogie oddziały, które zmuszą Cię do opuszczenia pojazdu. Najprawdopodobniej maszyna ze specjalnym malowaniem zostanie zniszczona, a Ty resztę trasy musisz pokonać pieszo.

Far Cry 6: Heavy metal

Co najlepsze, do rozwalenia bilbordów z Castillo nie potrzebujesz czołgu. Wystarczy, że zbliżysz się do nich i korzystając ze swojej własnej broni, zniszczysz je. Dzięki temu nie narobisz także dużego hałasu, a wrogowie nie będą mogli Cię od razu namierzyć.

Łącznie musisz zniszczyć osiem bilbordów. Cztery z nich znajdują się na zachodniej części miasta, dwa na północnej i dwa na wschodniej. Gdy zniszczysz każde z nich, wskaźnik szukania Dani Rojasa będzie rósł, więc miej się na baczności. Po zrealizowaniu celu, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper