Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Napoleon el Pequeno

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Napoleon el Pequeno

Po dotarciu do osady Monteros pomów z rąbiącą drzewo córką Pana Monteros - powie Ci ona, abyście spotkali się na zachodzie regionu, więc nie pozostanie Ci nic innego, jak udanie się do wskazanego znacznika na mapie. Wsiądź na łódź i dostań się na południową wyspę, na której znajdziesz bratanka Antona Castillo.

Po krótkiej scenie wprowadzającej udaj się na strzeżony teren. Możesz tutaj spróbować otwartej walki, ale wtedy musisz wiedzieć, że posiłki będą ciągle przebywać. Twoim celem jest jak najszybsze odbicie w prawo i dostanie się w pobliże punktu, z którego startował śmigłowiec.

Far Cry 6: Napoleon el Pequeno

Dochodząc do niego zauważysz zmarłego żołnierza, który trzyma przy sobie notatkę. Przeczytaj ją a potem udaj się na północ, do prywatnej willi porucznika. Wejście do niej będzie strzec paru żołnierzy, z którymi powinieneś sobie spokojnie poradzić. Po wparowaniu do środka i shakowaniu komputera tym razem musisz udać się na południe wyspy - przyda Ci się do tego samochód, który stoi na placu.

Far Cry 6: Napoleon el Pequeno

Po dotarciu na miejsce pozbądź się wrogów i wejdź do kryjówki, która znajduje się za wejściem do latarni. Na dole spotkasz jednego strażnika oraz trzech rebeliantów, którzy po uwolnieniu dołączą do Twojej drużyny w misjach rebelianckich.

Po tym porozmawiasz z Espadą i zakończysz misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper