Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: wyrzutnia rakiet, gdzie znaleźć?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: wyrzutnia rakiet, gdzie znaleźć?

Wyrzutnia rakiet to bardzo ważna rzecz. Przyda Ci się ona nie tylko do niszczenia śmigłowców patrolujących ulice Yary, ale także do unieruchamiania czołgów, które są zdecydowanie najpotężniejszym środkiem transportu w Far Cry 6.

Far Cry 6: wyrzutnia rakiet, gdzie znaleźć?

Jak więc zdobyć swoją pierwszą wyrzutnię rakiet? Pierwszy sposób, najbardziej czasochłonny, to rozwijanie swojego bohatera do wysokiej rangi partyzanta, a następnie kupienie wyposażenia u Juana z racji misji "Przewaga". Będą one kosztować sporo zubożonego uranu, który zdobędziesz wyłącznie podczas niszczenia baterii przeciwlotniczych.

Far Cry 6: Wyrzutnia rakiet - lokalizacja

Drugim, zdecydowanie lepszym sposobem na zdobycie pierwszej wyrzutni rakiet jest przedostanie się do środkowego regionu Yary (pokolorowanego na żółto) i dotarcie do pierwszego, większego miasta, którego nazwa to Segunda. Przy jednym z klubów, którego dokładną lokalizację umieszczam poniżej, znajdziesz skrzynię z bronią, za którą kryje się La Guaracha.

Wyrzutnia rakiet pozwoli Ci zadawać spore obrażenia czołgom czy samolotom, więc warto założyć ją na jeden z trzech dostępnych slotów. Jeśli nie używasz miotacza ognia lub innej broni o dużej sile rażenia, rzeczoną giwerę wrzuć do trzeciego slotu, zostawiając na pierwszym chociażby karabin szturmowy, a na drugim - snajperski.

Far Cry 6: wyrzutnia rakiet, gdzie znaleźć?

Far Cry 6: wyrzutnia rakiet, gdzie znaleźć?

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper