Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: zastrzeżony teren - jak uniknąć walki?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: zastrzeżony teren - jak uniknąć walki?

W serii Far Cry prawie zawsze, dostając się na zastrzeżony teren, zostawaliśmy zasypywani gradem strzał. Działo się tak dlatego, iż wrogowie zawsze traktowali nas jak wroga i nie mogliśmy im w jakikolwiek sposób udowodnić, że przychodzimy z pokojowym nastawieniem.

W Far Cry 6 będzie inaczej. Dotarcie do zastrzeżonego terenu nie zawsze będzie wiązało się z rozpoczęciem walki. Rozwiązanie to będzie możliwe dzięki mechanice chowania broni do kabury. Jeśli pistolet/karabin czy nawet samoróbkę schowamy za pas, wrogie wojsko uzna, że nie jesteśmy zagrożeniem i nie otworzy do nas ognia.

Far Cry 6: zastrzeżony teren - jak uniknąć walki?

Otworzy to wiele dodatkowych możliwości w rozgrywce, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby podejść do oponentów i dopiero będąc blisko nich, rozpocząć walkę. To samo tyczy się kierowania pojazdami - jeśli nie będziemy jechać z wyciągniętym karabinem, oponenci nie będą do nas strzelać dopóki nie zrobimy czegoś, co im się nie spodoba.

Jeśli natomiast znajdziemy się na zastrzeżonym terenie z wyciągniętą bronią, wrogowie uznają, że chcemy ich wyeliminować, więc automatycznie rozpocznie się walka. Warto więc pamiętać o mechanice chowania broni.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper