Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Drugi syn

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Drugi syn

Po zaprzyjaźnieniu się z Carlosem i zniszczeniu trucizny Vivaro udaj się do jego obozu i przyjmij kolejną misję. Tym razem nie będziesz kierowany za rączkę znacznikiem na mapie - musisz samodzielne znaleźć, a następnie przejąć wrogi wóz, aby zleceniodawca się do Ciebie odezwał.

Far Cry 6: Drugi syn

Wystarczy, że załączysz mapę i oznaczysz sobie główną drogę w tym regionie. Jedź po niej, a gdy na mini-mapie pojawi się ikona ciężarówki pomalowana na czerwono, sprawdź, czy jest na niej napis "paria" - jeśli tak, to zabij kierowcę (nie niszcz jej, ponieważ wtedy będziesz musiał znaleźć kolejną!) i wsiądź za stery. Dostań się do Lozanii i stamtąd zgarnij zleceniodawcę.

Far Cry 6: Drugi syn

Po krótkiej scenie dostaniesz się na teren szkoły. Zgodnie z tym, co powiedział Carlos, otwarta walka skończy się zapewne wezwaniem wojska. Dlatego też chcąc działać po cichu kieruj się od razu w lewą stronę - natkniesz się tam na celę Miguela, a kawałek dalej - pierwszy alarm. Wyłącz go i kieruj się w stronę schodów, eliminując po drodze po cichu wrogów.

Jeśli zostaniesz przypadkiem zauważony przez oponentów, biegnij do góry nie zważając na nic, aby jak najszybciej unieszkodliwić drugi alarm (możesz to zrobić ciosem z maczety (R3)). Jeśli zostanie aktywowany, wrogowie wezwą siły specjalne.

Po zabraniu klucza z biurka dowódcy, który znajduje się tuż obok drugiego alarmu, możesz udać się do celi Miguela i uwolnić go. Przyzwij lub zabierz z terenu szkoły jakąś brykę i udaj się do znacznika, co zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper