Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Deportacja

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Deportacja

Gdy Clara skontaktuje się z Yeleną, będziesz musiał zadać ostatni, najmocniejszy cios McKayowi. Udaj się do znaczników i zniszcz cztery czerwone zbiorniki.

Do zniszczenia rzeczonych miejsc, w których przechowywana jest cenna benzyna, posłuży przede wszystkim wyrzutnia rakiet albo znajdujące się obok czołgi, nad którymi możesz przejąć kontrolę. Wystarczy, że raz uderzysz w jakikolwiek zbiornik, a on zacznie się palić. Stopniowo zacznie ulegać zniszczeniu i po kilkunastu sekundach wybuchnie.

Far Cry 6: Deportacja

Po zniszczeniu dwóch obiektów będziesz mógł udać się do portu. Zrób to jak najszybciej, bo to właśnie w tym miejscu znajdziesz najwięcej zbiorników z paliwem. Już na samym wejściu, po prawej stronie, widać cztery z nich. Niektóre są małe i pamiętaj, aby nie zużywać na nich broni ciężkiej. Zniszczysz je dzięki karabinom z amunicją przeciwpancerną.

Far Cry 6: Deportacja

Koniec końców zdobędziesz 100% zniszczeń i będziesz mógł udać się do magazynu. Cały czas będą teleportować się do Twojej pozycji wrogowie, więc zniszcz jak najszybciej czołg i wejdź do magazynu, a dokładniej do pokoju, w którym przebywa McKay. Gdy wejdziesz do środka i obejrzysz scenkę, wyskocz jak najszybciej przez okno.

Far Cry 6: Deportacja

Potem biegnij do stanowiska z karabinem maszynowym i strzelaj w żółte zbiorniki znajdujące się na statku towarowym. Dowiesz się, że McKay przebywa na tym bardziej oddalonym, więc wskocz na skuter z prawej strony i płyń do celu, próbując w międzyczasie ominąć strzały wystrzeliwane przez znajdujący się nad Tobą wrogi helikopter.

Aby dostać się na pokład zniszcz blachy z prawej strony od silnika, tak jak wspomniała Yelena. Idź cały czas do przodu, a po dostaniu się na piętro (zrobisz to przechodząc na tył statku), wejdź w interakcję z drzwiami, które prowadzą do centrum dowodzenia.

Far Cry 6: Deportacja

Po rozmowie z McKayem i Juanem będziesz musiał podjąć decyzję, czy chcesz go zabić, czy też nie. Niestety, ale cokolwiek zrobisz, biznesmen nie pokaże się już ponownie w grze, a wybór ten nie wpływa w żaden sposób na relacje z postaciami albo zakończenie. Postąp więc tak, jak uważasz. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper