Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: pułapki w punktach kontrolnych, jak rozpoznać?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: pułapki w punktach kontrolnych, jak rozpoznać?

Przejmując punkty kontrolne musisz zmagać się nie tylko z wrogimi żołnierzami, ale także porozstawianymi przez nimi pułapkami. Mowa tutaj nie tylko o kolcach na drodze, które przebiją opony w pojeździe, ale podłożonych bombach, które wybuchną i zdradzą nasze położenie, gdy tylko na nie wejdziemy.

Far Cry 6: pułapki w punktach kontrolnych, jak rozpoznać?

Dlatego też tak bardzo ważne jest przejmując punkty kontrolne w Far Cry 6 na patrzenie pod nogi. Gdy będziesz się skradał uważaj, aby nie stanąć na czymś, co sprawi, że całą misję będziesz musiał powtórzyć od nowa. Warto zaznaczyć, że twórcy w pewien sposób ostrzegają nas przed pułapką. Jeśli znajdziemy się blisko niej, na ekranie pojawi się migająca ikona granatu, a także strzałka wskazująca, z której strony znajduje się rzecz rozłożona przez wroga.

Jak rozbroić pułapkę? To bardzo proste - wystarczy, że podejdziesz blisko niej i korzystając z kucnięcia, skierujesz wzrok na jej zakończenie, a następnie przytrzymasz odpowiedni klawisz pojawiający się na ekranie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper