Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Walki kogucie, mini-gra

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Walki kogucie, mini-gra

Po dotarciu do osady na północy będziesz mógł porozmawiać z osobą stojącą przy kogucim ringu. Po zapoznaniu się z krótkimi, banalnymi podstawami, rozpoczniesz pierwszą walkę między kogutami - o ile oczywiście przedtem zebrałeś pierwsze zwierzę reprezentujące ten gatunek - znajduje się ono po prawej stronie od "zleceniodawcy".

Far Cry 6: Walki kogucie, mini-gra

Twoim celem jest wygranie walki koguciej. Cały interfejs zmieni się w styl, jaki mogą znać fani serii Tekken. Manewrując słabymi, mocnymi, a także górnymi atakami, musisz zrobić wszystko, aby pokonać oponenta. Jeśli wygrasz, zdobędziesz ciekawe nagrody. Jeśli nie, stracisz kilka monet wpisowych, które musiałeś zostawić na stole przed rozpoczęciem pojedynku.

Far Cry 6: Walki kogucie, mini-gra

Rozgrywka jest bardzo prosta - aby odnieść sukces, musisz pamiętać o wykonywaniu uników, a także preferować ataki z góry. To właśnie one zadają najwięcej obrażeń, a także pozwalają zaatakować będąc sporo oddalonym od swojego oponenta.

W międzyczasie będzie ładował Ci się specjalny pasek pod zdrowiem, który po załadowaniu, uwolni specjalną zdolność koguta potrafiąca zadać ogromne obrażenia przeciwnikowi. Nie resetuje się ona przy następnej rundzie, więc jeśli wiesz, że wygrasz np. pierwszą, zachowaj umiejętność na kolejną turę starcia.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper