Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Radio Libertad

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Radio Libertad

Po udzieleniu pomocy Bicho, mężczyzna odezwie się do Ciebie ponownie w dalszej części gry. Poprosi Cię o odwiedzenie go na farmie, więc zrób to. Po rozmowie udaj się do jednej z pierwszej anteny - możesz skorzystać z quada znajdującego się w garażu Bicho.

Far Cry 6: Radio Libertad

Na miejscu zabij wrogów i dostań się do pokoju kontrolnego, gdzie wciśniesz przełącznik w dół. W drugiej lokacji dostaniesz się do sekcji mieszkaniowej - wejdź po pierwszej drabinie do góry i korzystając z kotwiczki, przeskocz na drugą stronę. Gdy popatrzysz w górę zrób to jeszcze raz z użyciem rzeczonego gadżetu. Potem wespnij się po pnączach do góry i wejdź po dachu w kierunku przełącznika.

Far Cry 6: Radio Libertad

Gdy okaże się, że nie ma prądu, cofnij się pod widoczne na powyższym obrazku okno i przestrzel zamek do pomieszczenia, w którym znajduje się wtyczka do prądu. Potem wejdź do środka i napraw ją za pomocą specjalnego narzędzia - to sprawi, że załączysz drugą z trzech anten.

Far Cry 6: Radio Libertad

Droga do trzeciego masztu prowadzi od zachodu. Tym razem musisz samodzielnie wspinać się ku górze (przyglądaj się pomarańczowym i niebieskim znakom, które sugerują, gdzie masz iść). Gdy znajdziesz się na skale popatrz w górę i podskocz, aby złapać się kotwiczki.

Po załączeniu ostatniego przełącznika musisz jeszcze udać się do stacji radiowej Marii i odłączysz ją od sieci, aby Bicho mógł zacząć nadawać.

Far Cry 6: Radio Libertad

Na miejscu zlikwiduj wszystkich wrogów i wejdź na nadajnik, a potem wieżę, aby zająć się dwoma celami. Po tym porozmawiasz z nadającym Bicho - to zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper