Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Radio Partyzanckie

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Radio partyzanckie

Po udzieleniu pomocy Bicho z nadawaniem do radia, możesz wrócić do obozu i poznać plany Talii. Potem udaj się do znacznika misji, aby przygotować go pod nowe show.

Far Cry 6: Radio Partyzanckie

Po dotarciu do willi zlikwiduj wszystkich przebywających w niej żołnierzy. Większość znajduje się na murkach i na głównych schodach, więc możesz pod nie podejść i korzystając z karabinu z lunetą, zabijać stopniowo pozostałych wrogów. Potem poczekaj aż Bicho podjedzie pod Ciebie samochodem i załącz trzy przyciski odpowiadające odpowiednio za antenę, oświetlenie i nagłośnienie.

Far Cry 6: Radio Partyzanckie

Po tym Talia i Paolo dotrą na dach i rozpocznie się koncert. W trakcie śpiewania artystów zaatakują siły Castillo, więc musisz bronić wszystkie trzy obiekty. Najbardziej narażona jest antena z prawej strony, więc zalecane jest zejść w dół i i kryć właśnie przede wszystkim tej strony obiektu. Wrogowie potrafią strzelać do anteny z daleka, więc ważne jest, abyś był mobilny.

Po paru falach wrogów załączy się filmik przerywnikowy zamykający pierwszy z dwóch rozdziałów przygody Maximas Matanzas. Obejrzyj wstawkę z Antonem Castillo, która zakończy zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper