Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: kogut Chicharron, jak odblokować?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: kogut Chicharron, zdolności, jak odblokować?

Chicharron to niesamowicie agresywny kogut, który nie cierpi ludzi. W jego malutkiej głowie pojawia się tylko jedno słowo - atak. Zwierzę jest bardzo przydatne w walce.

Far Cry 6: kogut Chicharron, jak odblokować?

Pasywną umiejętnością wściekłego koguta jest żądza walki, która zachęca go do ciągłego atakowania. Gdy Chicharron dojrzy wroga, od razu go zaatakuje, co sprawia, że wybierając jego na towarzysza, nie możesz liczyć na działanie po cichu.

Zdolności Chicharrona:

  • Chicharron atakuje szybciej i zadaje podwójne obrażenia, gdy jego zdrowie spadnie poniżej 70% - umiejętność odblokowuje się, gdy każesz kogutowi zabić 12 wrogów.
  • Chicharron rzuca się na wroga i przewraca go na ziemię - umiejętność odblokowuje się, gdy kogut zabije 24 wrogów w trybie "przekoksa" (czyli pierwszej umiejętności).
  • Chicharron ma większe szanse na uniknięcie ataków wroga - umiejętność odblokowuje się, gdy Chicharron powali na ziemię 50 wrogów.

Chicharron - jak odblokować?

Aby odblokować Chicharrona, musisz udać się do regionu El Este, a następnie rozpocząć wątek z nim związany czytając notatkę w obozie legend. To rozpocznie misję "najlepszy wróg człowieka", która jest pierwszą z trzech dostępnych. Po ukończeniu zadania "skrzydłowy", wściekły, świetnie nadający się do otwartej walki kogut stanie się Twoim amigo.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper