Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: szybka podróż, czy coś kosztuje?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: szybka podróż, czy coś kosztuje?

Mapa w Far Cry 6 jest ogromna, więc jasne jest, że szybka podróż będzie używana na okrągło. Możemy w mgnieniu oka przeteleportować się do wybranego przez siebie miejsca, o ile wcześniej je odkryliśmy - mowa tutaj przede wszystkim o osadach. Miejsc, w którym gromadzą się partyzanci chcący walczyć z Castillo, jest sporo i nie ma opcji, aby nawet w jednym terytorium Yary zabrakło osady, do której moglibyśmy się udać.

Far Cry 6: szybka podróż, czy coś kosztuje?

Co najważniejsze, szybka podróż jest w pełni za darmo. Za teleportowanie się do innych regionów na Yarze gra nie pobiera za to żadnej opłaty, więc możemy wykonywać tę czynność (podobnie, jak w przypadku Far Cry 5), kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę.

Pamiętaj, aby przejmować jak najszybciej punkty kontrolne po dostaniu się na nowy region. One również umożliwiają Ci wykonanie szybkiej podróży.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper