Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Libertad powstaje

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Libertad powstaje

Finałową misję na wyspie Libertad aktywujesz podczas rozmowy z Clarą w obozie. Będziecie szykować się na zniszczenie oddziałów Castillo, a co za tym idzie, możliwość wejścia w głąb Yary. Po obejrzeniu filmiku przerywnikowego udaj się do działka przeciwlotniczego (o ile nie zrobiłeś tego wcześniej) i zniszcz je. Cel jest bardzo prosty - dostań się do znacznika i rzuć np. granat odłamkowy w miejsce, w którym znajduje się broń Castillo. Pamiętaj, aby w międzyczasie zebrać zubożony uran, który występuje zawsze blisko wymienionych wyżej działek.

Potem udaj się na północno-wschodnią część wyspy - dokładnie do latarni morskiej, z której możesz oznaczyć wrogów znajdujących się na dwóch okrętach. Następnie wskocz do wody, korzystając przy tym ze spadochronu pozwalającego od razu pokonać pewien dystans. Wejdź po drabinie i od razu zacznij nawałnicę - w tej misji nie ma potrzeby się skradać, bo tak czy siak, zostaniesz w pewnym momencie zmuszony do walki za pomocą karabinu.

Far Cry 6: Libertad powstaje

Podczas niej musisz wybijać oponentów z pomocą swoich kompanów. Juan pomoże ze śmigłowca i to właśnie on będzie najlepszym kompanem w tej walce. Gdy pozbędziesz się wszystkich na pokładzie warto skorzystać z działek mechanicznych znajdujących się na burcie, które raz dwa zniszczą wrogie łódki, którymi podróżuje wsparcie.

Po wybiciu wszystkich na pierwszym statku udaj się od razu na drugi, podobnie jak poprzednio, skacząc do wody i płynąć w kierunku drabiny prowadzącej na pokład. Druga walka jest krótsza, ale minimalnie trudniejsza, ponieważ musisz pokonać kapitana. Posiada on ciężki pancerz, więc najlepszym gadżetem pomagającym w starciu będą oczywiście granaty. Wróg nie będzie w stanie ich uniknąć.

Far Cry 6: Libertad powstaje

Po wszystkim poczekaj na komunikat Clary - kompanka po chwili pojawi się obok statku i zabierze Cię swoją łódką na kolejną wyspę. To uruchomi kilka filmików przerywnikowych i zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper