Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Fly Ball

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Fly Ball

Po ukończeniu wątku związanego z maszyną o imieniu Daisy, udaj się do kolejnego znacznika, aby wykonać drugi krok planu Philly'ego. Dostań się na boisko, na którym grają więźniowie.

Far Cry 6: Fly Ball

Zabij tutejszych wrogów i przejdź do budki komentatorskiej, aby zabrać klucz. Potem podejdź pod magazyn z prawej strony od rzeczonej budki, aby zebrać wymaganą maszynę. Po tym ciśnij do kolejnego znacznika misji - tym razem będziesz musiał ukraść samolot i dostarczyć go we wskazane miejsce (warto przed tym pozbyć się działek przeciwlotniczych we wszystkich regionach Madrugady).

Far Cry 6: Fly Ball

Warto udać się do miejsca lotniskowego na południu. Masz tam duży pas startowy i możesz wystartować samolotem bez żadnych przeszkód. Jedyne co może sprawić Ci trudności, to wykonanie zawrotu w powietrzu - wychyl lewy analog w lewo, a potem w dół, aby wykonać manewr.

Far Cry 6: Fly Ball

Gdy zbliżysz się do lotniska, znajdź się tuż nad pasem startowym, a potem zacznij opuszczać swój samolot przytrzymując L2. Rób to powoli, aby nie rozbić się podczas gwałtownego zjeżdżania w dół. Potem wystarczy jedynie wjechać do hangaru, kierując pojazdem lewym analogiem. Gdy uda Ci się to zrobić, misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper