Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Wyścig - sztafeta na wodach międzynarodowych

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Wyścig - Sztafeta na wodach międzynarodowych

Pierwszym dostępnym wyścigiem w grze będzie ten znajdujący się w południowo-zachodniej części Madrugady. Znajduje się on dokładnie w tym miejscu:

Far Cry 6: Wyścig - sztafeta na wodach międzynarodowych

Udaj się do znacznika i rozpocznij questa. Wsiądziesz za stery skutera wodnego, którym będziesz musiał pokonywać kolejne punkty kontrolne oznaczone niebieskimi flarami (szare wskazują, gdzie będzie znajdował się kolejny punkt kontrolny w wyścigu) na wodzie. Kontrola nad nim jest dość prosta - mocno zwalniasz skręcając w lewo lub w prawo.

Far Cry 6: Wyścig - sztafeta na wodach międzynarodowych

Twoim jedynym przeciwnikiem mogą być miny, więc staraj się nie jeździć na maksa - zważywszy na to, że zapas czasu jest ogromny. Jednakże, aby wykonać wyskoki odbywające się poprzez wjazd na wystający z wody metal, musisz jechać minimum 40/50 kmh (licznik wskazuje prędkość) - w innym przypadku utkniesz i będziesz zmuszony cofać skuter, co pożre masę czasu.

Po przekroczeniu ostatniego checkpointu (oznaczonego flarami z ognia) ukończysz tę aktywność. Zostanie to wynagrodzone zdobyciem nowej bryki, którą od teraz będziesz mógł przywoływać z poziomu koła broni.

Zwróć uwagę na to, że wyścig ten możesz powtórzyć, zdobywając przy tym dodatkowe pieniądze.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper