Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Nowa rewolucja

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Nowa rewolucja

Po dostarczeniu leków do obozu El Tigre pomów z Jonron, która opowie Ci o swojej przełożonej. Udaj się na wschód, aby się z nią zapoznać. Po dotarciu do miasta dostań się na główny rynek, do którego wchodzi Cię od północnej strony, podążając na południe.

Far Cry 6: Nowa rewolucja

Przejdź przez widoczny z prawej strony pomarańczowy sklep, a dotrzesz do graffiti. Podejdź pod nie i zapukaj - w tym momencie Dani Rojas automatycznie wypowie hasło podane przez Jonron. Spotkaj się z Yeleną, a aby zadośćuczynić za niedoprowadzenie do nich leków, udaj się na statek towarowy w celu uratowania kumpli kobiety. Przy wyjściu natkniesz się na mężczyznę, który zaprowadzi Cię pod samolot, którym dostaniesz się na statek towarowy.

Far Cry 6: Nowa rewolucja

Wsiądź na fotel pasażera i podziwiaj widoki. Będąc blisko celu wyskocz z pojazdu powietrznego i korzystając ze spadochronu, dostań się na transportowiec. Spróbuj wylądować jak najbliżej świecącego na zielono alarmu, który musisz jak najszybciej zniszczyć.

Far Cry 6: Nowa rewolucja

Następnie spróbuj dostać się do pokoju kontrolnego. Zabij stacjonujących tam wrogów i spróbuj zniszczyć drugim alarm widoczny na powyższym obrazku, co sprawi, że wrogowie nie wezwą wsparcia (śmigłowców). Teraz możesz wyeliminować pozostałych oponentów, a potem skorzystać z dźwigni opuszczającej kontener z zakładnikami w dół.

Aby dostać się do podziemi idź na tyły statku i zejdź schodami w dół. Otwórz kontener a potem wróć na parter. W pewnym momencie usłyszysz Benitez, która wyśle do Twojego położenia bombowce.

Far Cry 6: Nowa rewolucja

Chwyć za karabin maszynowy widoczny na powyższym obrazku i eliminuj samoloty - nie bój się ich rakiet, ponieważ nie zrobią Ci one większej krzywdy. Po zniszczeniu 5/6 samolotów, wskocz do wody i wejdź na jedną z dwóch dostępnych łodzi partyzantów. Chwyć za działko i dostań się na brzeg, w międzyczasie eliminując dwie wrogie łódki.

Przy miejscu docelowym znajdziesz jeden patrol wrogów, ale nie powinieneś mieć większych przeszkód z pozbyciem się kolejnych przeciwników. Gdy to zrobisz, zobacz, czy któryś z rebeliantów nie potrzebuje pomocy. Jeśli tak, zreanimuj go, co sprawi, iż misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper