Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

Po rozprawieniu się z porucznikami Jose Castillo, idź do znacznika, do którego wysłał Cię Philly. Będziesz musiał udać się do jaskini, a wejście do niej znajduje się od północnej części mapy.

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

Na miejscu pomów ze zleceniodawcą i załącz trzy zawory. Pierwszy masz przed sobą, drugi po zjechaniu tyrolką, a trzeci na górze - dostaniesz się tam wspinając się po skałach z lewej strony. Po tym ponownie pomów z Phillym, który wyśle Cię na zachód Madrugady w celu poszukiwania nowych części.

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

W pierwszej kolejności przedostań się na farmę krokodyli. Omiń ich legowisko korzystając ze schodów i dostań się w zaczerwieniony obszar - na miejscu spotkasz trzech wrogów, których warto zabić przed podniesieniem głowy plastikowego krokodyla.

Teraz udaj się do drugiego znacznika. Przyda Ci się motorówka lub łódka, aby dojechać do oddalonego od lądu miejsca - platformy wiertawniczej.

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

Lokacja ta może wydawać się rozległa, ale pilnuję ją wyjątkowo mało wrogów. Warto najpierw ją wyzwolić, a dopiero później szukać płyt drukowanych. Spróbuj wejść po drabinie na jak najwyższą pozycję i pozbądź się wrogów znajdujących się pod Tobą. Warto popatrzeć na północno-wschodnią rampę, gdzie stacjonują dwaj snajperzy - jeśli ich nie zlikwidujesz, zapewne wzniecą alarm, a do lokacji przybędą wrogie śmigłowce, których eliminacja będzie trudna.

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

Po zabiciu wszystkich wrogów wejdź do sterowni i zabierz płytę drukowaną Jest ich bardzo dużo, więc na pewno na którąś z nich trafisz (jedna leży na biurku widocznym wyżej). Po tym wróć do bunkra Philly'ego i dostarcz mu zebrane komponenty.

Far Cry 6: Dieslowa Daisy

Ostatnim etapem misji będzie obrona Daisy przed wrogami. Będą oni napierać z różnych stron (także z góry), więc musisz być blisko maszyny, aby nie została zniszczona przez wrogów. Szczerze powiedziawszy, możesz nawet wejść na górę i zabijać tych, którzy podchodzą pod czerwony zbiornik.

Po załadowaniu paska do 100% obejrzyj scenkę, a gdy przejmiesz jeszcze na chwilę kontrolę nad bohaterem, strzel w czerwony zbiornik, aby zniszczyć Daisy raz na zawsze. To zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper