Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Vaas, czy FC6 jest połączony z FC3?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Vaas, czy FC6 jest połączony z FC3?

Pewien czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby Far Cry 6 miał przedstawić historię rozgrywającą się przed Far Cry 3. Doniesienia pojawiły się po ujawnieniu wyglądu syna dyktatora państwa Yary - Antona Castillo. Diego, bo właśnie tak ma na imię jego pociecha, posiada na twarzy rysy i bliznę, które przypominają te widoczne u Vaasa z trzeciej części marki.

Do spekulacji dołączył się sam Ubisoft, który zaprzeczył wszystkim plotkom - Far Cry 6 nie jest w jakikolwiek sposób połączony z Far Cry 3, więc próżno szukać tutaj większych powiązań między oboma bohaterami.

Warto jednakże nadmienić, że w przepustce sezonowej do Far Cry 6 znajduje się fabularny dodatek związany z antagonistą FC3. Zainteresowani będą mogli wcielić się w jego postać i dostać do nowego świata, w którym nie zabraknie zagadek i zwrotów akcji.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper