Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Niezatarte tropy

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Niezatarte tropy

Ta misja poboczna stanie się aktywna dopiero wtedy, gdy w El Este zajmiesz się eliminacją McKaya. Udaj się do znacznika i pomów ze zleceniodawczynią. Okaże się nią Gilberto, który poprosi Cię o kolejną przysługę. Jedź do najbliższego celu znajdującego się na południu.

Far Cry 6: Niezatarte tropy

Podjedź pod budkę i spróbuj zniszczyć - np. poprzez miotacz ognia albo koktajl mołotowa - informacje zawarte na tablicy. Potem jedź do drugiego celu, gdzie musisz zrobić to samo. Podobnie zresztą w przypadku trzeciego znacznika, choć zwróć uwagę, że tutaj masz większy obszar do zwiedzenia (tablica znajduje się na lewo od frontowego wejścia).

Far Cry 6: Niezatarte tropy

Koniec końców dotrzesz do miejsca, gdzie odbywa się specjalne przyjęcie. Twoim zadaniem jest zabicie 3 poruczników, którzy uprzykrzają życie Gilberto. W pierwszej kolejności zabij tego, który znajduje się przy klatce ze zwierzęciem po lewej stronie, a dopiero potem przejdź na balkon, na który dostaniesz się od frontowego wejścia.

Najpierw pozbądź się wroga stojącego przy barze, a dopiero potem tego, który tańczy obok sceny, na której znajduje się Rosa. Gdy to zrobisz, opuść tę okolicę, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper