Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka

Po przeczytaniu notatki obok miejsca, w którym przebywa El Tigre, otrzymasz misję, w której będziesz mógł zwerbować kolejnego amigos - tym razem koguta o imieniu Chicharron. Dostań się na południe obozu, do znacznika i obejrzyj scenę wprowadzającą. Po niej dostań się do lokalizacji koguta, aby zacząć z nim współpracować.

Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka

Na miejscu otwórz przełącznikiem z lewej strony bramę prowadzącą do wściekłych psów. Po wejściu do środka zabijaj agresywne zwierzęta - strzelaj przede wszystkim do tych, które atakują Chicharrona - jeśli kogut zginie, misję będzie trzeba powtórzyć.

Czeka tutaj łącznie na Ciebie parę fal ataków, więc możesz dostać się na wysoką rurę na środku obozu i stać na niej. Psy mają ciężko na nią wejść, więc będziesz na dogodnej pozycji. Po wszystkim popatrz w lewo na więżę ciśnień.

Far Cry 6: Najlepszy wróg człowieka

Musisz skorzystać z kotwiczki, aby dostać się na jej szczyt i namalować graffiti promującego Chicharrona. Po tym misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper