Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: lampart Oluso, zdolności, jak odblokować?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: lampart Oluso, zdolności, jak odblokować?

Piąty towarzysz w Far Cry 6 stanie się dostępny dopiero w późniejszej fazie rozgrywki, ponieważ musisz dostać się na wszystkie trzy główne regiony Yary, aby zdobyć potrzebne przedmioty do odblokowania tegoż amigo. Warto już tutaj zaznaczyć, że jest to zwierzę lepiej skradające się niż walczące.

Far Cry 6: lampart Oluso, zdolności, jak odblokować?

Pasywną umiejętnością lamparta jest wykorzystywanie mocy Oluwasów, aby szybko i dokładnie zabijać wrogów w ciemnościach. Oznacza to, że najlepiej sprawdza się on do pomocy będąc w jaskiniach i innych terenach, gdzie nie dociera światło dzienne.

Zdolności Oluso:

  • Ciszej i skuteczniej eliminuje wrogów - Każ Oluso zabić 12 wrogów w strefie zakazanej;
  • Eliminacja przestraszy innych wrogów, którzy uciekną - Każ Oluso zabić 24 wrogów;
  • Otoczenie dymem przy mniej niż 50% zdrowia, co sprawia, iż Oluso jest trudniejszy do wykrycia, odporny na wszystkie obrażenia i szybciej odzyskuje HP - Każ Oluso wzbudzić strach u 50 wrogów.

Oluso - jak odblokować?

Oluso odblokujesz wykonując misję poboczną w jaskini Oluwy (więcej informacji w tym miejscu). W pierwszej kolejności musisz zebrać trzy relikwie rozsiane po całym świecie, a dopiero potem będziesz miał do czynienia ze swoim piątym amigo.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper