Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Zguba i znalazca

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Zguba i znalazca

Po uporaniu się z Marią odezwie się do Ciebie Bicho z nowymi wiadomościami. Udaj się do znacznika, aby z nim pomówić i rozpocząć zadanie. Od razu poleć w stronę lotniska, które znajduje się tuż przed Tobą. Możesz skorzystać z kombinezonu do szybowania.

Far Cry 6: Zguba i znalazca

Zabij tutejszych wrogów i wejdź do środka. Idź przed siebie, a gdy znajdziesz się w głównym pomieszczeniu budynku, odbij w lewo w kierunku schodów. Zbierz klucz na biurze i wejdź do pomieszczenia, w którym znajduje się Bembe. On powie Ci, w którym miejscu Valle de Oro znajdziesz Paolo.

Po dotarciu do znacznika znajdującego się najbardziej na zachód mapy Valle de Oro, dostaniesz się do ogromnego kurortu. Dotrzyj do drzwi malutkiej budki, w której znajdziesz Paola. W trakcie scenki zostaniesz otruty przez Doctora, a gdy przejmiesz kontrolę musisz dotrzeć pieszo do oznaczonego samochodu. Na miejscu pasażera będzie siedział nowy antagonista, ale będzie on tylko halucynacją Daniego Rojasa. Musisz jak najszybciej dotrzeć do Mattiasa.

Far Cry 6: Zguba i znalazca

Podróż będzie się dłużyć, ponieważ cały czas będziesz rozmawiał z innymi osobami w swoich wizjach. Najpierw wyżej wspomnianym doktorem, potem Litą, a na końcu Alejo. Gdy dotrzesz do Mattiasa idź szybko do góry, bo wtedy zaczniesz tracić sporą ilość zdrowia. Po scence misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper