Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Duża wysokość

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Duża wysokość

Far Cry 6: Skarb - Duża wysokość

Po przeczytaniu notatki udaj się po rampie - kawałek dalej znajdziesz zwisającego robotnika, któremu nie będziesz mógł pomóc. Spadnie on do wody i nic z tym nie zrobisz. Zamiast skoczyć za nim, korzystając z kotwiczki dostań się na drugą stronę w pobliże budynku będącego sterownią. Musisz zamknąć śluzę.

Far Cry 6: Skarb - Duża wysokość

Aby dostać się do budynku przestrzel zamek przez okno, tak jak na powyższym obrazku. Potem przejdź na balkon przez dach sterowni. Po wejściu do środka przeczytaj notatkę leżącą na panelu sterowania i wróć się pod główne drzwi.

Far Cry 6: Skarb - Duża wysokość

Przy kalendarzu wciśnij pierwszy przycisk, potem przy niebieskich maszynach, następnie odkręć zawór przed Tobą, a na samym końcu wciśnij guzik przy panelu sterującym. To sprawi, że śluza zostanie zamknięta, a teraz możesz wrócić się do robotnika i zebrać klucz. Będąc w wodzie skorzystaj z drabin i następnie wejdź do składzika, przy którym znajdowała się pierwsza notatka informująca o skarbie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper