Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Harpun

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Harpun

Po wykonaniu trzech zadań od różnych dowódców możesz przystąpić do ataku na admirał Benitez. Pomów z Yeleną w siedzibie, a potem dostań się do zatoki i zamień dwa słowa z El Tigre przed przystąpieniem do ataku.

Far Cry 6: Harpun

Koniec końców znajdziesz się na wyspie i będziesz musiał ciągle nacierać do przodu, aby dostać się do fortecy rzeczonej przeciwniczki. Oprócz wybijania wrogów pieszo, musisz także naprawiać czołg - najlepiej będzie stanąć obok niego (jeśli znajdziesz się z tyłu, możesz zostać przypadkowo przejechany).

Ważne jest to, aby pozbyć się w pierwszej kolejności żołnierzy z wyrzutniami rakiet, którzy znajdują się na murach. To właśnie oni potrafią wyrządzić największe krzywdy maszynie pancernej.

Far Cry 6: Harpun

Koniec końców rozwalicie drugą bramę i przedostaniesz się do zamkniętego obiektu Benitez. Zbierz amunicję z półek i obserwuj, przy których drzwiach świeci się zielona kontrolka - oznacza to, że zaraz się otworzą i wyjdą z niej wrogowie. Po drugiej fali przejdź przez nie do kolejnego pomieszczenia.

Far Cry 6: Harpun

Tym razem będziesz musiał zabić kolejnych wrogów, a potem zakręcić cztery zawory puszczające truciznę. Pierwszy z nich znajdziesz na parterze, drugi na piętrze, do trzeciego dostaniesz się wchodząc po drabinie, a czwarty na samej górze. Zakręć je, a potem zabij mini-bossa. Zbierz od niego kartę i wejdź do pomieszczenia, w którym wcześniej się znajdował. Zabierz stamtąd klucze i zeskocz na parter, otwierając wcześniej zamknięte drzwi.

Far Cry 6: Harpun

Dostaniesz się do więzienia. Obejdź je i wejdź tylnymi drzwiami. Kliknij przycisk, aby uwolnić więźniów - niestety, ale tak czy siak, zostaną oni zabici. Od razu skieruj się za siebie, zabij tamtejszych dwóch wrogów i przejdź przez kolejne drzwi, aby dostać się na główny plac.

Far Cry 6: Harpun

Kieruj się cały czas na mury fortecy - tam znajdziesz sporo wrogów, ale gdy sobie już z nimi poradzisz, możesz wejść do gabinetu admirał Benitez. Niestety, ale w ostatniej chwili droga zostanie zablokowana przez mocarne drzwi. Teraz będziesz musiał chronić Yelenę hakującą pobliskie działko.

Far Cry 6: Harpun

Ustaw się blisko niej, ponieważ wrogowie będą wchodzić na murek i biec w Twoją stronę. Masz więc sporo czasu, aby sobie z nimi poradzić. Koniec końców wskocz szybko do działka i strzel w drzwi. Zabij pozostałych wrogów i wejdź do gabinetu przeciwniczki i zabij ją, aby zakończyć misję długim filmikiem przerywnikowym.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper