Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Z tylnego siedzenia

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Z tylnego siedzenia

Zadanie to stanie się aktywne podczas zwiedzania Madrugady. Juan odezwie się w pewnym momencie przez radio i poprosi Cię o znalezienie swojej koleżanki, więc udaj się do widocznego na mapie znacznika w kolorze fioletowym. Na miejscu pomów z Yami, która wyśle Cię na północ Madrugady. Zadanie to najlepiej wykonać, gdy osiągniesz siódmy poziom rangi.

Far Cry 6: Z tylnego siedzenia

Tak czy siak, po dotarciu na miejsce - czyli poligon wojskowy - będziesz zmuszony wyeliminować ośmiu żołnierzy korzystający z czterech wozów. Może pomóc Ci w tym widoczny na środku lokacji karabin wystrzeliwujący granaty odłamkowe. Dopiero po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników załączy się scena, w której Dani zdobędzie wskazany przez Yami wóz.

Jak się okaże, trafi on na stałe w ręce Daniego. Yami w podzięce wręczy mu brykę, z której od teraz będziesz mógł cały czas korzystać.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper