Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Raj utracony

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Raj utracony

Misja ta stanie się aktywna w trakcie zwiedzania jednego z trzech dostępnych regionów na Yarze. Możesz wykonać ją wcześniej (nie zakończysz tym samym wcześniej zabawy) albo dopiero po zakończeniu przygody na wszystkich trzech terytoriach (Valle de Oro, El Este oraz Madrugada).

Podejdź pod znacznik zadania, aby wejść do punktu kontrolnego partyzantów, a potem pomów z Clarą i Juanem. Ten drugi wręczy Ci materiały wybuchowe, które musisz podłożyć we wskazane miejsca. Udaj się więc do nich.

Far Cry 6: Raj utracony

W każdej lokacji znajdziesz paru wrogów, których musisz zaatakować, a następnie podłożyć ładunki podpinając je pod stojące ciężarówki. Gdy to zrobisz, odezwie się do Ciebie Juan, który zechce spotkać się na dachu pewnego hotelu.

Far Cry 6: Raj utracony

Po znalezieniu się na wymaganej ulicy popatrz w górę i skorzystaj z kotwiczki, aby wdrapać się na górę. Po rozmowie z Juanem zacznij zabijać żołnierzy Castillo przesiadujących w hotelu. Wejdź najlepiej frontowymi drzwiami i chowając swoją część ciała, eliminuj wrogów na parterze i na balkonie.

Far Cry 6: Raj utracony

Idź cały czas do przodu. Gdy przejdziesz do drugiej części holu, odbij w prawo i wejdź schodami na balkon. Po znalezieniu się na górze, skręć w prawo - przy skrzynce z amunicją popatrz w lewo i przejdź przez drzwi do malutkiego pokoju ochrony, w którym znajdziesz klucze do windy. Teraz wróć na piętro i załącz ją, aby odpalić scenkę.

Po niej znajdziesz się w tajnym przejściu Diego. Gdy uporasz się z trzema nieuzbrojonymi dobrze żołnierzami, będziesz mógł wsiąść do fury Antona i uciec, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper